Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más babája is csinálja, vagy...

Más babája is csinálja, vagy csak az enyém ilyen kis vicces?

Figyelt kérdés

Ha elmegyünk vásárolni, vagy patikába, ide-oda, vidáman elnézelődik. Az autóban sem szokott elaludni. DE: elindulunk hazafelé, és kb. 2 perccel az előtt alszik el, hogy hazaérnénk. Most is így jártam: tesóméknál megálltam hazafelé, ők pár utcányira laknak tőlünk. Akkor még ébren volt a bébi. Amikor megálltam a garázs előtt, már úgy aludt, mint a bunda.

Más babája is szokott ilyet csinálni? Megérzi, hogy végeztünk, és már nincs semmi érdekes? :)

Akkor is ezt csinálja, ha 20 percre megyünk el, meg akkor is, ha másfél órára. Komolyan nem értem, miért nem bírja ki azt a 2 percet már hazáig?


2011. júl. 19. 15:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Jaja! ilyen volt az enyém is, most is ilyen! :)


Múltkor másfél órás út volt hazafelé (Balatonról jöttünk), és mivel nem aludt el félútig, mondtam apának, hogy szórakoztassa, mostmár ne is aludjon, majd itthon.


Hát az utolsó negyedórában már semmit se lehetett vele csinálni, bealudt. Két órát ültem lent vele a kocsiban, mert ha kiveszem felébred, és nem alszik vissza... és mivel már 2,5 éves, nem fogantyús hordozója van, hogy felhozzuk, hanem rendes autósülés, azzal együtt mégse bírnánk felhozni, csak az ülés valami 16 kg... Szóval ilyenkor marad, hogy én is ott kornyadozom mellette az autóban.. jaa! merthogy ez elég gyakran megesik velünk.. főleg hétvégén :))

2011. júl. 19. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Akkor jó, nem vagyok egyedül. Szerencsére nekünk még hordozóban utazik, így be tudom hozni. De kivenni nem lehet belőle, mert azonnal felébred,és utána nem alszik órákig, és nyűgös.
2011. júl. 19. 16:02
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
az enyém egy éves és ö a babakocsiban csináléja, már vettem neki kisebb kocsit esernyöset de simán alszik benne ülve:) épp az elöbb jöttünk haza a játszotérröl, hogy idöben legyeünk, uzsi, pihi, erre bealudt, alig tudtam behozni a kapun, elöreszaladtam, ajto kinyit, ablak be, redöny le, babaát kiszabaditani a kötöböl, kiflit kicibálni a kezéböl, füléböl, ölbe vettem, majdnem felébredt, gyorsan beszaladtam vele a házba és bedobtam az ágyába, kijöttem és sokszor imádkoztam hogy vissza aludjon:)
2011. júl. 19. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A mi lányunk 3 hónapos, és pont az ellenkezője. :) Szoktunk is viccelődni, hogy bekapcsol neki a GSP jelzés, és azért ébred. Lent egy fél óra séta után elalszik általában, de ha 10 perc múlva, ha egy óra múlva jövünk haza, akkor is tuti, hogy a ház 10 méteres vonzáskörzetében elkezd ébredezni. Mintha direkt be lenne neki állítva a GSP, hogy mire hazaérünk csak azért is ébren legyen. ^^
2011. júl. 19. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Csak!!
2019. márc. 31. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!