Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyire jellemző, hogy egy...

Mennyire jellemző, hogy egy 10 napos baba hason fekve felemeli és meg is tartja a fejét?

Figyelt kérdés
2017. okt. 28. 09:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
80%
Amennyire tudom, ha valamit túl korán csinálnak, az is jelezHET izomtónus zavart.
2017. okt. 28. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
29%
Most azt akarod, hogy írjuk le, csodagyereked van?
2017. okt. 28. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
82%
Babám kórházba átfordította a fejét 1-2mp-ig tartotta. Csecsemős is látta. Megvizsgálták de azt mondták , hogy nincs semmi izomtónus probléma. Mindent kicsivel hamarabb csinált mint 'kellett' volna.
2017. okt. 28. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
96%
Az enyem 5 naposan forditotta at a fejet, csak rovid ideig tartotta, nincs izomtonus problemaja (latta gyogytornasz). Egy masik anyukanak nagyon koran csinalt mibdent a gyereke, naluk kinaradtak mozgasfejlodesi merfoldkovek, es idegrendszeri eretlenseget, a korai reflexek visszamaradasat vettek eszre nala oviban, de fejlesztesre jar azota, es rengeteget fejlodott a tornatol. Egyebkent nincs semmi szembetuno nyoma, csak kicsit aktivabb az atlagnal, de egy nagyon okos, ertelmes gyermek.
2017. okt. 28. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
95%
Az én fiam is egyből emelte. Semmi baja nincs és nem is volt. Egészséges, jól fejlődik. :)
2017. okt. 28. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Kőszönöm a hasznos válaszokat.
2017. okt. 28. 10:04
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az egyik csinálta. Én is aggódtam, más miatt is, szerintem túl korán kereste a kapaszkodót hogy kéne ülésbe húznia magát, meg elég korán tartotta magát. Dévényeshez vittem de minden ok. :) a másik babám (a nagyobbik) nem csinálta ezeket korán, kb 4 hetesen forgatta át a fejét kínkeservesen, 3 hónaposan függőlegesen tartva néha hátraejtette, vele nem volt minden ok, kicsit laza volt az izomzata.
2017. okt. 28. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Az én lányom első nap már átfordította a fejét, mikor hazajöttünk (5 napos volt) már tartotta pár másodpercig. Nem csoda gyerek, és nem is volt semmi baja, teljesen egészséges.
2017. okt. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 szathmary89 ***** válasza:
Ezen én is gondolkodtam, fiam is korán kezdte. Már kórházban 3 naposan mikor felhúzták vitte magával a fejét is. Doki csak megjegyezte hogy ez nem gyakori. Talán még 6 hetes sem volt mikor alkarra támaszkodott. Most lesz 9 hetes, nagyon szépen elvan alkaron, nem repülőzik mint anno nővére és hetek óta dumagép. Szóval egyelőre mindent előbb csinál mint testvére.(Védőnénink elég figyelmes, ha gond van észreveszi.)
2017. okt. 29. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2017. okt. 30. 06:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!