Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Amikor valaki terhes és pl...

Amikor valaki terhes és pl mellfeszülés/duzzadást, puffadást, stb-t tapasztal, az egész napos, állandó jelenség, vagy egy napon időnként, bizonyos napszakban jellemző?

Figyelt kérdés
2010. aug. 31. 18:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem a görcsölés rendszertelen volt, egész nap. A mellfeszülés egész nap tartott, néha volt szúró érzésem. Nappal teljesen elviselhető volt, de ha megtapogattam a melleimet, éreztem, hogy keményebb. Este, a melltartó levétele után fájt iszonyatosan.
2010. aug. 31. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem a 7-16. hétig fájt és feszült megállás nélkül a mellem, még séta közben is fájt a mozgástól, aludni sem tudtam rajta.

A puffadás ugyanígy, bár az azóta is tart, csak enyhébb. A reggeli után rögtön kezdek egy kicsit puffadni, aztán egész nap tart.

2010. aug. 31. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

azért kérdezem mert még nem várt előtt vagyok, de mintha éreznék néha ezt-azt... de a puffadást nem állandó jelleggel, de akkor is fura, hogy már minden nap, és szimpla kiflitől mért puffadnék...


de hát látom ez megint mindenkinél más... nem lehet okos az ember lánya

2010. szept. 1. 17:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!