Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7 hós kisfiam ma délután...

7 hós kisfiam ma délután leesett az ágyról. Magam sem tudom, hogy hogyan történhetett, egy pillanat alatt egyszerüen lefordult. A fejét ütötte be hátul, de még csak dudor sincs rajta. Lehet valami baj ebből?

Figyelt kérdés
Teljesen éber, vidám, olyan mint máskor. Csak rövid ideig sírt, inkább csak az ijedtségtől. Tudom, most mindenki rossz Anyának tart (én is magamat), iszonyatosan félek, hogy lehet-e valami baja. Eddig még minden ok, de jön az éjszaka... Mik a pontos tünetei egy esetleges belső vérzésnek, vagy agyrázkódásnak?
2008. okt. 22. 17:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem sír nem nyugtalan, jó kedvű olyan mint máskor nem hiszem hogy baj lenne. Ez egy olyan eset ami hidd el minden babával előfordul egyszer egyszer. Ne hibáztasd magad. Az én fiam úgy esett le az ágyról hogy én is és az apja is ott ültünk mellette.
2008. okt. 22. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha jó a kedve, nem sír, jól eszik akkor szerintem nyugodj meg. Ilyen vagy hasonló szerintem előfordult már mindenkivel. Nekünk mondjuk nem esett le az ágyról, de ahogy tanulgatott menni, szinte minden nap koppant a buksija. Sajnos azt nem tudja elmondani, ha hányingere van, szédül, kettős látása, emlékezetkiesése van, vagy zavart. Viszont ha váratlanul hány, nagyon aluszékony, elveszti az eszméletét, a megszokottól eltérően viselkedik, akkor vidd orvoshoz.
2008. okt. 22. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
65%

Enyhe vigasz, de az enyem is leesett. Dehogyis vagy rossz anya! Most legalabb mar tudod hogy minden pillanatban minden pillanatban minden pillanatban figyelj ra, es ne hagyd egyedul egyetlen pillanatra sem! Ha azt gondolod, hogy egyetlen pillanatig egyedul hagyod ugysem fog leesni, akkor lefog esni. Amirol azt gondolod, hogy -a, remelem nem fog...

De a rossz fog megtortenni. Inkabb tedd gyorsan a kisagyba, nem baj ha sir(inkabb o, mint te), es intezd amit kell.Az enyem is leesett, ott ultem mellette.

Amikor majd egy kicsit nagyobb lesz akkor pedig meg a wc-re is inkabb vidd magaddal, megeri!

2008. okt. 22. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ne viccelj dehogy vagy rossz anya!Szerintem mindekivel elofordulnak ilyen balesetek!Az èn kislànyom is leesett az àgyunkrol 6honaposan.Arccal,vèrzett a nozia is de azon kivul semmi baja nem volt.A siràs is csak 3percig tartott!

Ha tènyleg jol van ugyan ugy viselkedik ,mint eddig ne aggodj.Ha mègis nyugtalan lennèl akkor vidd el az ugyeletre.

Ha valami komoly esèse volt akkor kb.1oràn belul jelentkeznie kell hànyàsnak aluszèkonysàgna!A lènyeg ne hagyd aludni csak ha eltelt legalàbb egy ora az esès utàn!

2008. okt. 22. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
úgy tudom, hányinger, hányás az agyrázkódás tünete. Az én lányom is leesett már 4 hónaposan. Oooh, de megijedtünk, de nem történt semmi hálistennek, csak jól megijedtünk. Szerintem, abból amit leírtál, úgy tűnik, ti is megúsztátok :)
2008. okt. 22. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia! A második vagyok. Semmi tünet? Jól van a pici?
2008. okt. 23. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!