Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Boglárka név vmilyen módon...

Boglárka név vmilyen módon csúfolható, gúnyolató? A vezetéknév hozzá teljesen átlagos, azt sosem szokták csúfolni.

Figyelt kérdés

Vagy már túl sok van ebből a névből?

Az ismerősi körötökben mennyire gyakori?


Hallottatok már vmi gonosz megjegyzést vagy bármi negatívumot erre a névre?

Egy életre megnyomorítja a gyereket, ha egész gyerekkorában bántják, és én szeretnék nagyon alapos lenni.

Köszönöm a válaszokat!



2017. okt. 30. 19:56
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
50%

9,


Tényleg? Mert szerinted csak az 5 évesek csufolodnak, a középiskolások nem? Bármilyen nevet lehet csufolni, ha az a cél. De nem is kell, hogy a neve miatt csufoljak. Nekem pl vörös hajam van és elhiheted, hogy a nevem miatt nem csufoljak soha, bár akkoriban elég ritka név volt, ellenben a hajam miatt kaptam ám mindent.

2017. okt. 31. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 Bogi1990 ***** válasza:
39%

Szia!

Engem Boglárkának hívnak, sosem csúfolták a nevem.

Én nagyon szeretem, mások is mindig dicsérték, hogy milyen szép.

Szóval szerintem nyugodtan adhatod a lányodnak, én is ezt adnám, ha engem nem így hívnának :D

2017. okt. 31. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
A Boglárka teljesen vállalható név. Énnekem nem tetszik, de vállalható név, tehát okés név.
2017. okt. 31. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
93%

Figyelj, nekem a nevembe nem kötöttek bele, a külsőmbe annál inkább - Szopósszáj, Laposdeszka és társai.


Nyugi, aki bántani akarja a gyerekedet, fogja is.

2017. okt. 31. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
89%

minden nevet lehet csúfolni, ha valaki akarja...

szerintem szép név, add nyugodtan. inkább akkor lenne megnyomorítva, ha valami nagyon eszement nevet adnál neki, mondjuk egy szappanoperából, vagy ilyesmi.

2017. okt. 31. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
Boglárka ismerősömet mindenki Bocikának, Bocinak szólítja. Az családja is egészen kiskora óta. Nem csúfnév ez, egyszerűen így becézik. Viszont el tudom képzelni, hogy ez másnál már kiverheti a biztosítékot.
2017. nov. 2. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Boglárka - Bogár(ka), Boci, Boglárkaka, Bogikaka, Büdösbogár(ka), bármilyen bogár, ami vicces vagy pejoratív
2017. nov. 2. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Egy 29 éves kolléganőm Zombinak hívja a Zoé nevű ismerősét.A Dorkára és Dorára hallottam az On Dorka,On Dóra csúfolást,Izabelle,Annabella és minden Bella végződésre Izabdebella, Jogobella,Izadebil. Az Annára hallottam Locsoló K. Anna ,Teásk Anna.
2017. nov. 2. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Én Boglárka vagyok, sosem csúfoltak a nevemmel. Csúfoltak mással. Ezt előre nem tudod kiküszöbölni, bárkit csúfolhatnak bármiért.
2017. nov. 2. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 Bogi1990 ***** válasza:
Igazán nem értem, hogy miért kellett lepontozni, de örülök, hogy másnak ebből áll az élete...
2017. nov. 7. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!