Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 eves oltas utan kiutesek?

1 eves oltas utan kiutesek?

Figyelt kérdés
A fiam 1.5 hete kapta meg az oltasat es a nover aki beadta azt mondta ne ijedjek meg ha 2-3 het elteltevel elojonnek rajta kiutesek de ha felmegy a laza is akkor vigyem be.Az elmult 2-3 napban voltak rajta csipes szeru kiutesek.Reggelre nem latom mikor oltoztetem de napkozben elojon hol halvanyabb hol erosebb piros szinuek.Nincs sok de van par az arcan 1-2 a csuklojan es a hasan es combjan par.De a kovetkezo napra elmulik es mashol jon elo de nem sok.Szerintem osszesen kb 10 darab.Szerintem nem eteltol van mert nem kapott semmi ujjat es nem eves utan jon ki.A hangulata jo bar rag mindent mert bal oldalt nemreg jott ki es jobb oldalt most jon egy ragofoga.Aggodjak?Elvigyem dokihoz vagy majd elmulik?Kb 4-5 honaposan volt hasonlo nalla de akkor nem tettem igy ossze az oltassal.Akkor oltas utan 1-2 hettel lett rajta kiutes amivel ilis vittem dokihoz aki azt mondta piros kicsit a torka lehet onnan virus okozza.Akkor is csipes szeru volt a kiutes.Kapott allergia gyogyszert es 2 nap utan elmult.Szerintetek tenleg osszefuggesben lehet az oltassal??Ilyen oltast kapott most:kanyaro,mumsz,rozsahimlo,pneumococcal,hib/men c,menigitis b.
2017. nov. 2. 22:12
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezt mind egyszerre??? A 15 hosat 12 honaposan? Hogy lehet az? Es egyszerre az agyhartyagyulladasosokkal?? C is meg b is? Keptelenseg, hogy valaki ilyet csinaljon....
2017. nov. 3. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Angliaban elunk itt igy szokas....a lanyom is igy kapta ezelott 7 evvel de nalla soha nem volt szurival gond sem laz...De a fiam mas.Most is latom hogy a hasan apro pottyok vannak+a combjan ,arcan.Nem sok de azert van.De ha kerek idopontot akkor tuti azt fogjak mondani mivel nincs laz,van etvagya,jatszik hogy majd elmulik...Nem vakarodcik,ejszaka nem alszik rosszabbul mint maskor..
2017. nov. 3. 12:27
 3/5 A kérdező kommentje:
Legkozelebb mar csak 3-5 eves kozott kap majd egy emlekezteto oltast.
2017. nov. 3. 12:28
 4/5 anonim ***** válasza:
Jo eg... szegeny gyerekek. Na mindegy az mmr oltas okozhat kiuteseket. Nem kell vele foglalkozni, majd elmulik!
2017. nov. 3. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Tudom,szerintem is sok.Nem tudom miert nem osztjak kette.Valoszinusitem mert ugy vannak vele hogy kicsi gyerek es nem erdekli oket ugysem emlekszik ra...Csak az en szivem szakadt meg hogy 2-2 oltast kapott a combjaba en meg fogjam le.....Koszi a valaszokat!
2017. nov. 3. 15:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!