Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nagy gondban vagyunk, nagyon...

Nagy gondban vagyunk, nagyon tetszik az Elza név de most a mese miatt nem jutunk dűlőre. Vállalható név szerintetek?

Figyelt kérdés
2017. nov. 12. 20:01
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
29%

Szerintem mindentől függetlenül csúnya, mamáméknál az anyatehén volt Elza,így mindig ez jut eszembe.

De ha nektek ez tetszik, akkor adjátok, bár én adnék mellé egy vállalhatóbb nevet is. Viszont mivel mostanában tucatnév lett, nem hiszem hogy problémája lenne belőle.

2017. nov. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem hogy egyhamar eltűnne ez a mese túl népszerű. Esetleg Eliza? Szerintem szebb is és becézhető Lizi vagy Liza Eli.

Ha belegondolsz sok kislány Anna és talán az a másik szereplő nem? (Fiam van nem vagyok képben a lányos mesékben)

De ott a spongyabob és mégis sok fiú Patrik.

2017. nov. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 Alain Delon ***** válasza:
57%
Én pl. nem tudom, milyen meséről van szó.
2017. nov. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
54%
Az oviban van egy Elizabet kislány. Szerintem nagyon szép valoban! Jol lehet becézni is.
2017. nov. 12. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem szép név!
2017. nov. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
96%

Az én egyukik kislányom Eliza, különleges, senkit nem hívnak így a környezetünkben.


Amúgy engem nem érdekelne mit mondanak mások! És ha a meséből tetszett meg ez a név?????? Én sem magamtól találtam ki a gyerekeim nevét és anyakönyveztettem, hanem hallottam/olvastam valahol. :D

2017. nov. 12. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi * egyik kislányom akart lenni. :)
2017. nov. 12. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
26%
5ös, az Elizabet még csúnyább mint az Eliza. Magyar vezetéknévhez vállalható nevet miért esik nehezetekre adni mostanában? Alig hallani normális nevet, mint az ilyen Eliza, Mia, Mira, Amira, Zara, Elza, Benett, Noel, Nolen
2017. nov. 12. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
69%
Nekem tetszik, sokkal jobb, mint a Zoé és társai. Nem tudom milyen mesében van ilyen szereplő.
2017. nov. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!