Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik lánynevet válasszam?

Melyik lánynevet válasszam?

Figyelt kérdés

Van pár név ami nagyon megtetszett, de nem igazán tudok dönteni. Melyik a szebb?

Yasemin

Neslihan

Neslişah

Safiye

Asya

Mihrisah (Mehrişah)


Ezek közül melyik?


Felicity, Henrietta, Emma ami esetleg, de ezek nem is annyira nekem szükségesek. Ezekből melyik a szebb?

Légyszi mindkettőből írjatok :)



2017. nov. 14. 12:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
4%
Magyar babának, hagyományos vezetéknévvel csak az Emma.
2017. nov. 14. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
29%
Én egyiket sem adnám, még akkorsem, ha fizetnének érte. Azt hogy te melyiket adod, az csak szerencsétlen gyereknek számít.
2017. nov. 14. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
72%
Safiya nagyon szép, de csak akkor, ha külföldi az apa. Ha mindketten magyarok vagytok akkor csak az Emma jöhet szóba.
2017. nov. 14. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Azt se tudom hogy kell kiejteni ezeket, így sajnos nehéz véleményt alkotni. De valószínű Magyaroszágon sokan lesznek ugyanígy vele, ha ez segít a döntésben.
2017. nov. 14. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
81%
Egyik sem szép.
2017. nov. 14. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
50%

HAHAHAHA ú anyám te aztán bátor vagy. :D

Felőlem bármelyiket mert engem nem zavar a külföldi név akkor sem ha magyar emberek gyerekéről van szó de itt sokan erre vérszemet kapnak, mert a megszokottól eltérni ebben az országban nem divat ám csak úgy. Sosem mernék szerintem ilyen kérdést kiírni de a lepontozást bevállalom. :D


Amúgy én a Safiye-t és a Felicity-t választom de szerintem ilyen írással ezeket nem engedélyezik csak ha apa külföldi állampolgár ha nem akkor fonetikusan kell majd írni őket (Száfije & Felisziti). :/

2017. nov. 14. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Asya és Emma
2017. nov. 14. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
59%
Emma,emmeg hónap
2017. nov. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 p.szabina1223 ***** válasza:

Az első hat közül egyiket sem adnám, nagyon kacifántosak és a kiejtésükkel, leírásukkal is baj lehet a későbbiekben, egy csomó kényelmetlen szitutól kíméled meg a gyerekedet, ha nem az első hat név egyikét adod neki.

Henrietta, vagy Emma.

2017. nov. 15. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Köszi az eddigi válaszolat, bár úgy látszik, rosszul fogalmaztam meg a kérdést. Az alsó három név közül a barátnöm nem tud dönteni, az "idegenek" pedig az én listámról valók. Nem tudom, hol fogunk élni igazából, de nem hiszem hogy túl sokat Magyarországon. Egyébként a vezetéknév - úgy néz ki - az apukáé lesz, az sem magyar :)
2017. nov. 15. 14:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!