Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normális, hogy 6 hós fiam 4x...

Normális, hogy 6 hós fiam 4x eszik éjszaka? Anyatejes.

Figyelt kérdés

2 óránként kel enni, mint mikor újszülött volt. Kb 2 hete csinálja ezt. Eddig 1-2x kelt de volt már olyan is hogy átaludta az éjszakát.


Miért? Le lehet szokatni róla valahogy?


2017. nov. 17. 11:01
 1/9 anonim ***** válasza:
27%

Igen, ennyi idősen növekedési ugrás van. Szoptasd nappal is gyakrabban, akkor több tej termelődik, hamarabb túl lesztek rajta.


De lehet nem is éhes: jöhet a foga is, lehet a szepa előszele, mozgásfejlődés.

2017. nov. 17. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
43%
Nem normális, már régen nem kellene etetni éjszaka. Úgy tudod leszoktatni, hogy nem gyújtasz villanyt, nem veszed ki az ágyából, nem szoptatod, hagyod sírni. Ha nem alszik vissza, kaphat egy kis teát. Néhány nap alatt leszokik az éjszakai evésekről. Vagy szoptatod, még akár két évesen is éjjelenként.
2017. nov. 17. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
54%
Jézusom, a második válaszoló az őskorból jöhetett... Ezek milyen módszerek?
2017. nov. 17. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
6 hónaposan bármi lehet. A foga is jöhet, a szeparációs szorongás is kezdődhet már, a mozgásfejlődése valószínűleg éppen tombol, növekedési ugrás is van... Ne kínozd szegényt, menj be hozzá, amikor kéri. Viszont lámpát ne kapcsolj, csak annyi fény legyen, hogy megtaláld a kiságyat, minél kevésbé ébred fel, annál könnyebben alszik vissza. :)
2017. nov. 17. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
38%
Nem normális,mert nem éhes,más baja van,tehát ne szoptasd ha nem akarod,hogy 3 éves koráig egy átaludt éjszakád se legyen.Keresd meg az okot ami felkelti,és azt szüntesd meg.
2017. nov. 17. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
38%
Szóval ha nem éhes a baba hanem más baja van akkor lehet hagyni sírni csakhogy anyuka tudjon aludni? Hú de fel tud húzni ez a hozzáállás. Mind a 3 gyerekem iszsz volt, együtt aludtunk, mind a három külön szobában aludt 3 évesen és jóval előtte átaludták az éjszakát. Jó lenne a sok tévhitet meg "barátnőm barátnőjének a gyereke" történetet nem tényként kezelni.
2017. nov. 17. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
38%
Én sose szoptattam 4-szer éjszaka,pedig ennél jóval többször is volt hogy felkelt pl.ha fogzott,igaz ha nem volt baja akkor átaludta.Megkerestem az okot és még sírni se hagytam,azzal nem értek egyet.De akinek könnyebb a cicit a szájába tömni,hát tegye,mit bánom én.
2017. nov. 17. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha nem cici kellett nekik, akkor hiába "tömtem" nekik, nem szopiztak. Akkor természetesen más megoldást kerestem.
2017. nov. 17. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Ha nem kell neki, akkor kiköpi, elfordul..

Köszönöm a válaszokat mindenkinek!

2017. nov. 17. 15:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!