Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » SOS! Füstmérgezés? Van itt valai?

SOS! Füstmérgezés? Van itt valai?

Figyelt kérdés
A fürdőben nyitva volt az ablak, nagyon nagyon büdös égett szag volt bent, valószínű kintről jött. Nem tudom mennyi füst lehetett, de nagyon büdös égett szag volt. Tegnap pár házzal arrébb tűz volt, gumi cipőt égettek el. Bementem a babámmal a fürdőbe, míg pisiltem egyet, de nagyon büdös volt... nagyon bepánikoltam. Fájdogál picit a fejem..és hányingerem is volt picit, de lehet csak a pánik okozta. A babám játszik, nem veszek észre rajta semmit. Kaphatott mérgezést 3 perc alatt, attól a bűztől. Folyamatosan nézegetem, de rajta nem látok semmit. Csak a magam tüneteiből indulok ki. Amit lehet csak a félelem okozott. Hívjak mentőt? Vagy ennyitől nem lehet baj?
2017. nov. 19. 06:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan...
2017. nov. 19. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Higgadj le, semmi bajotok nem lesz attól, hogy büdös van.

Csukd be az ablakot aztán igyál egy kávét.

2017. nov. 19. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz gond, nem kapott füstmérgezést egyikőtök sem. Ahogy írtad csak büdös volt. Ha gomolygó füst lett volna ott amin nem látsz át, az okozhatott volna esetleg problémát.
2017. nov. 19. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
87%
Látnád rajta, ha baj lenne! Nyugi!!! :) Valószínűleg nálad a pánik okozza a tüneteket! Próbálj meg megnyugudni, nem lesz baj!
2017. nov. 19. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
59%
Igen, hívjál mentőt és vitesd be magad a pszichiátriára.
2017. nov. 19. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Minden rendben van a babával, és velem is. Csak megijedtem, mert sajnos az ember, akinél a tűz volt, belehalt. És mivel ott is ez a szag volt. Szóval nem gondolkodtam, csak pánikoltam. De köszönöm a válaszokat, rendben vagyunk.
2017. nov. 19. 09:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!