Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek gond hogy a...

Szerintetek gond hogy a kisfiam nem hízott csak 10 dkg-t 1 hónap alatt?

Figyelt kérdés
2010. máj. 31. 21:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Mennyi idős?
2010. máj. 31. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ezen nem kell parázni, ha egyszer előfordul. Köv. hónapban meg lehet sokkal többet fog gyarapodni!
2010. máj. 31. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

9 hónapos lesz szombaton

De rengeteget mozog meg sem áll szinte Enni viszont rendesen eszik

2010. máj. 31. 21:36
 4/6 anonim ***** válasza:
nekem is fiam van, a 8. hónapig úgy hízott, mintha napi 10szer etetném, már a védőnéni mindennel jött, a diéta határán lengtünk.... aztán lx elkezdett kúszni-mászni, állni és azóta havi 10dkg-at hízik, ami igazi csoda volt nekem. Viszont utánaolvastam és azt írják, hogy a kisgyerekek súlybeli növekedése stagnál, vagy nagyon lassan emelkedik fél éves koruk után kb. 1,5 éves korukig,ahol megint van egy növekedési ugrás.
2010. máj. 31. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az enyém 6 hótól 14 hóig 1 kilót hízott összesen. Folyamatos mozgásban volt, és csak hosszra nőtt, súlyra nem.

Ne aggódj.

2010. máj. 31. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem 10.-én lesz a kisfiam 9hónapos,és ma voltunk tanácsadáson,nekem is 14dkg-ot hizott csak,ö is egész nap csinál vmit,és rendesen eszik.

nekem inkább hosszba nött többet most a babóm!

Ugyhogy ne aggódj,egy cipöben járunk,vagyis a babáink!:)

2010. máj. 31. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!