Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Sajnos múlt hónapban volt egy...

Sajnos múlt hónapban volt egy spontán korai vetélésem, az okát nem tudjuk:- ( három hónap múlva lehet próbálkozni majd ismét, de aggódom, hiszen nem tudom, hogy mi lehetett a gond. Szerintetek mikre kell figyelnem? Megeshet ismét?

Figyelt kérdés
2009. aug. 26. 13:39
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Egyedi spontán vetélésnek legtöbbször a baba genetikai problémája az oka. Ismétlődni ritkán szokott, de van, akinél előfordul, ezt hívják habituáis vetélésnek. Ha még egyszer előfordulna veled ez a szerencsétlenség, érdemes olyan orvost keresni, aki tapasztalt ennek a kezelésében.


A vetélésről és okairól részletresen: [link]

2009. aug. 26. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos a korai vetelesnel nem igazan tudjak megmondani az okot csak talagatni tudnak, hogy nem volt eletkepes a magzat, az osztodasnal tortent esetleg valami gond, lehetett hormon problema. De nagyon kicsi ra az esely, hogy megismetlodhet megint. Altalaban akkor ha hormon problema all fent akkor szokott megismetlodni de ilyenkor szoktak adni progeszteron tartalmu gygoygszert vagy huvelykupot es nem lesz gond. Nekem tavaly volt 8 hetesen egy vetelesem es most 14 hetes kismama vagyok. Ezzel a terhessegemmel eddig semmi gond nem volt pedig meg progeszteron potlast sem kaptam. Meglatod semmi gond nem lesz a kovetkezo babaval.
2009. aug. 26. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2009. aug. 26. 14:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!