Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szoktátok masszírozni a...

Szoktátok masszírozni a babátokat? Tetszik neki?

Figyelt kérdés

Az én babóm annyira nincs oda érte.

M.


2010. jún. 1. 09:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Fürcsi után, amikor a pelenkázóra tesszük, bekapcsoljuk az ágy fölötti zenélő forgót, csak a kis lámpa ég a szobában, és testápolóval mindig átmasszírozza a párom, mielőtt felöltöztetné. Szó szerint élvezkedik közben a kisfiam. Púposítja a hátát, kinyomja a fenekét, és a talpmasszírtól teljesen ellazul. 8 hónapos.
2010. jún. 1. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az én babám most 4 hónapos és egyáltalán nem szereti. Szerintem nincs türelme hozzá. Fürdés után meg végképp nem, mert annyira kiborul miután kivesszük a kádból, hogy örülök, ha gyorsan felöltöztetem, nemhogy még krémezgessem. (Kisebb korában még hagyta.) Én max csak a lábát és a talpát szoktam, de azt is rövid ideig, mert látom rajta, hogy egy idő után már nem bírja.
2010. jún. 1. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az én fiacskámnak nincs türelme hozzá. Nem bír nyugton maradni 2 percig sem.

Nálunk ez teljesen reménytelen, uh. nem is kísérletezek vele.

2010. jún. 1. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

... azt kihagytam, hogy 10 hónaposak vagyunk.

Testápolót is úgy kenem rá, hogy közben ugrál, mászik, stb. :-)

2010. jún. 1. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
néha simizem, meg csikizem a hátát. szereti
2010. jún. 1. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
En probaltam de teljesen szetneveti magat. Annyira csiklandozos barhol erintem meg, hogy hihetetlen. A labait meg megtudom maszirozni egy kis testapoloval de ahogy a karjait probalom vagy a kis vallat, hatat, pocijat ugy hahotazik hogy csak na. :) Oltozkodesnel is egyfolytaban nevet hangosan ahogy a karjahoz vagy vallahoz er a kezem a ruhaval. A nyaka aztan a csucs. A furdes is nagy elmeny nallunk. Az egesz rokonsag ezen vidul.
2010. jún. 1. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!