Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A bébiételekbe miért tesznek...

A bébiételekbe miért tesznek cukrot? És miért engedik így forgalmazni?

Figyelt kérdés
most ne azt válaszoljátok, hogy akkor ne vegyek, mert nem ez volt a kérdés.
2010. jún. 1. 10:31
 1/4 anonim ***** válasza:
62%

Elvileg kevés cukor kell hogy segítse a vitaminok felszívódását. Nem tesznek bele annyit ami káros lenne.

De ettől függetlenül én mindig megnézem hogy melyik tartalmaz és olyat veszek amiben nincs hozzáadott cukor.

2010. jún. 1. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
60%
A jobb minőségű bébiételekben nincs hozzáadott cukor, én mindig azokat vettem (Hipp-et szerette a lányom legjobban).
2010. jún. 1. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
60%

A mindap döbbenetemre felfedeztem, hogy a gyümölcsös HIPPekben van cukor...

Igyekszem én is olyat venni, miben nincs. Bár azt vettemészre, hogy az alapból fanyarabb gyümölcsösökbe tesznek.

2010. jún. 1. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
88%

Egészséges szervezetnek nem lesz semmi baja a kevés cukortól sőt. Nem agyon vannak cukrozva.

Én ha lefőzöm a filteres teát a lányomnak (dm-es gyerektea), teszek bele egy pici cukrot, mert amúgy nem issza meg, A vizet sem, pedig nagyon sokat próbáltam rászoktatni, de nem.

Sokkal károsabbbak a bolti gyüm. joghurtok, krémtúrók, cukros babpiskóták és más iylen jellegű nasik, mégis sokan adják.

2010. jún. 1. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!