Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen okok miatt vártatok a...

Milyen okok miatt vártatok a gyermekvállalással, amikor már mindketten szerettétek volna? (Anyagiak, munka, életkor, lakás, stb. )

Figyelt kérdés

2017. nov. 26. 12:39
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Lakás.

35 nm, másfél szoba, ebbe 1 gyereket vállaltunk. A másodikkal megvártuk a nagyobb lakást, ami már 70 nm és 2+2 fél szoba.

2017. nov. 26. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
69%
Igazabol mindig volt, amire vartunk. Igy 30 evesen szultem az elsot. Most megint csak vartunk, 34 vagyok, de nem jon a teso. Ha ujra kezdhetnem, nem varnek az elsovel, es a masodik probalkozassal se ennyit.
2017. nov. 26. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Amikor mindketten szerettük volna akkor már házasok voltunk. Nekem nem túl jó a fizum (diplomás vagyok), a férjemnek sokkal jobb a fizetése így végüls anyagi gondok nem voltak. Albérletben lakunk, ami elég jó, szeretjük. Ha vártunk volna addig amig saját lakásunk lesz akkor kb. 35 évesen szültem volna az elsőt, de azt nem szerettük volna, mert 3 gyereket terveztünk. Így 28 évesen szültem az elsőt. Úgy gondolom, hogy nem követtünk el hibát.
2017. nov. 26. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
65%
Nem vártunk semmire, összeházasodtunk és onnantól egyértelmű volt, hogy jöhet a baba. :)
2017. nov. 26. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Saját ház hiánya miatt nem vállaltuk eddig, de májusban költöztünk festettünk és utána indult a babaproject :))

Már itt volt az ideje 3 év házasság után meg a korban is benne vagyunk.

2017. nov. 26. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem vartunk semmire, kulonben meg most se lenne gyerekunk es fiatalon szerettunk volna szulok lenni. 24 evesen jott az elso baba. Kozben tudatosan terveztuk az eletunket, sulik befejezese, jobb munkahely,kocsi, lassan sajat haz meg ha hitellel is. Hala Istennek hogy minden jol is alakul. Most 29 vagyok es a 3.at varjuk. Itt be is fejezzuk a csaladalapitast.
2017. nov. 26. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!