Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet hogy tényleg ennyire...

Lehet hogy tényleg ennyire megviseli a front?

Figyelt kérdés

kisfiam 10,5 hos!Kész rémálom amit csinál miota ilyen össze-vissza idö van.Hol süt a nap hol szakad az esö.

Nappal nem tudom csinálni a dolgom mert mindig láb alatt van,sir hogy vegyem fel.Délben álltalában mindig ugy zajlik az alvás hogy beteszem a kiságyba és szépen elalszik magátol.Este torka szakadtábol ordit sikit és sehogy nem jo neki.Eddig végigaludta az éjszakát.Voltunk dokinál hogy biztos a foga kinozza ennyire de azt mondja nem látja ő sem hogy jönne.Ezért gondolok a frontra.

Olyan jo baba volt és ugy sajnálom hogy így szenved állandoan.

Tudnátok segiteni mivel tudnám megkönnyiteni neki a dolgot?Az esti alváshoz tunék valamit tenni azon kivül hogy mellete virrasztok?

Igaz én is hulla vagyok már lassan de annyira sajnálom hogy ennyire rosz neki,hogy nem fogadtam meg a doki tanácsát hogy hadjam orditani és majd visszaalszik ha kifárad ugysem tudok tenni semmit.

Mivel könnyitsem meg neki a frontokat?


2010. jún. 1. 15:54
 1/6 A kérdező kommentje:
az kimaradt hogy délben most altatni kell mert nem tud magátol aludni,de akkor inákább álomba nyüglödi magát a kezembe!
2010. jún. 1. 15:58
 2/6 anonim ***** válasza:
15 hónapos most a kisfiam. születése óta megérzi a frontot,amikor ilyen szutyok idő van, alig bírok vele. Nem jó semmi, állandóan nyüszög. Olyan mint egy kis időjós, ha nyűgös akkor tudjuk, hogy eső jön vagy hideg front.
2010. jún. 1. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az én fiam 9 hós lesz. Picinek nagyon érzékeny volt az időjárásra, de most egy ideje már nem viselte meg. Egészen máig. Ma valami durva fronthatás lehet, mert nem bír aludni és visít, vinnyog, nyűglődik egész nap...


Bocs, hogy segíteni nem tudok, de fogalmam nincs mivel lehet őket segíteni ezügyben. De tudd, nem vagytok egyedül :(.


Kitartás!

2010. jún. 1. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az én fiam is teljesen kész van. Ma egész nap nyünyögöt (ez a sírás és nyöszörgés keveréke nálunk). Igaz jön a foga is, úgyhogy dupla szenvedés neki is és nekem is. Egyszerűen nem tudok mit csinálni vele. Borzasztó :(
2010. jún. 1. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

megnyugtató hogy nem vagyunk egyedül.:-))

Tényleg nem tudok mit csinálni vele.Ha játszanák vele azért sir ha nem játszok azért kész rémáálom az egész!És ez megy már három hete.Nem tudok töle szabadulni egész nap.Annyi idöm nincs hogy arcot mossak,erre megkérdezte egyik barátnöm hogy na nincs smink?Kinomban elkezdtem nevetni.Amugysem nagyon sminkelem magam de most meg idöm sincs.

Bocs ez nem ide tartozik.A párom nincs ithon majd pénteken jön akkor majd lesz egy kis nyugi mert apával is elvan.

Köszönöm az eddigi válaszokat és ha valaki tud valami modszert az eyszerü megnyugtatásra kérem irjon.

Tényleg rám férne már egy kis pihi totál kétségbe estem.

2010. jún. 1. 19:19
 6/6 anonim ***** válasza:

Off!Nálunk is ez a helyzet.Olyan szépen aludt a lányom.2 napja hihetetlen kínlódás van.De!

Tegnap este eljöttek az unokatesók játszani.Mintha kicserélték volna arra az időre, míg itt voltak.Nemhogy nem nyafogott, de egy hangja sem volt.

Hát vérszemet kaptam, így ma 6-kor áthívtam a mamát, játszani, mert totál kivoltam.Olyan szépen eljátszott vele.A mama meg csak nézett rám, hogy nincs is semmi baj a leányzóval.

Ha holnap is csak szenvedünk, megint hívom a tesóm gyerekeit.Legalább a sógornőm pihen otthon egy kicsit.Én meg le tudok ülni pár percre.

2010. jún. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!