Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy mossátok ki a kakit a...

Hogy mossátok ki a kakit a kisruhákból?

Figyelt kérdés
Tegnap volt a két hetes kislányom első nagyobb balesete, azonnal beáztattam ami kakis lett, ma reggel meg kimostam, de halványan ott maradt a folt. Milyen mosószerrel, hány fokon kellene kimosni?
2010. jún. 1. 17:01
 1/8 anonim ***** válasza:
én vanish szappannal szoktam bedörzsölni és 30 fokon mosom.kijött minden ruhából a folt.
2010. jún. 1. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Vanish szappan,Ariel folteltávolító vagy Tesco-s folteltávolító spray.Színes 40°-on,fehér 50°-on.
2010. jún. 1. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekünk minden pelusból kifokyt olyan hígat kakilt míg szopizott, volt hogy a nyakáigbolyan kett. A levetett ruhabol még frissen kimostam vizzel a kakit, majd ablakpucolis spriccelo flakonba ontottem vanisht, es azt fujtam a foltra, kiterítettem, majd mikor osszefyult egy mosasra akkor mostam a tobbivel, addig ugy volt vanishesen, es kijott. Ha fehér, akkor ugyan ugy vizzel kemostam, majd fultisztito palcikara Kis hipot tettem, a foltot bekentem kiszivta a hipo kipblitettem es azt is a tobbi ruhaval mostam. A kaki foltod mar nem jon ki ha frissen nem foltisztitoztad, de ha legkozelebb mosod, teritsd a napra, es az kiszivja a kakafoltot!
2010. jún. 1. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az Ariel új koncentrátumát használom mostanában, nagyon jó, ez az a kapszula, amit reklámoznak. A kisfiam már 7 hónapos, nem pattogzódott ki tőle.
2010. jún. 1. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia.


Ezeket a termekeket nem lehet otthon kapni amit en hasznalok, de a thecnika a lenyeg nem a termek.

Eloszor kimosom forro vizben a mi mososzerunkkel oblito nelkul (felesleges oblitozni, mert meg egyszer atmosom).Majd kimosom babamososzerrel es akkor oblitem ki csak.

kopp-kopp eddig mindig tisztak lettek, pedig nalunk is eleg suruek voltak a balesetek.Most kezdenek ritkulni, mert rajottem, hogy ejszakara mindig 1 merettel nagyobb pelust kell raadni, mint a merete.

Remelem tudtam segiteni. :)

Szep babazast

2010. jún. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Én is sokat szenvedtem vele,de semmivel nem jött ki.Még egy üveg vanish-t is elhasználtam.

Vettem Persil mosóport s gyönyörűen kijön belőle.

Azóta is azt használjuk az 5,5 hónapos kisfiam ruháira.

2010. jún. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Utólsó voltam!Bocs,de lemaradt!

Mosógépben 40 fokon mosom s tutira kijön.

2010. jún. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én babaszappannal szoktam bedörzsölni, mikor még friss, de volt, hogy mosás előtt dörzsöltem át vele, mosószernek Ariel-t használok.
2010. jún. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!