Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen időközönként mossátok...

Milyen időközönként mossátok babátok haját?

Figyelt kérdés
Az esti fürdetéseknél minden nap leöblítem a mosdókrémes vízzel és heti 1x babasamponnal átmosom. Meddig öblítsem minden nap? Úgy értem én sem öblítem a hajam ennyiszer. Ti mit ajánlotok?
2011. szept. 7. 12:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én pont így csinálom mint te. Ebben a nagy melegben szerintem jó volt minden nap leöblíteni. Most, hogy nem lesz mindig izzadt, meglátom és ha úgy ítélem meg, nem öblítem át :)
2011. szept. 7. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát azt végül is nem írtad mennyi idős mert az sem mindegy!Az én 16 hósom fetreng a homokozóba szinte minden nap így evidens,hogy este a fürdővízével leöblítem minden nap!Amúgy mivel ilyen melegben szalad,izzad hetente 2x mosunk hajat!
2011. szept. 7. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
6 hós
2011. szept. 7. 12:47
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
napont leöblítjük és minden másnap-harmadnap megmossuk. most 1éves
2011. szept. 7. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Lányom 11 hónapos, és nyáron minden nap vízzel megmostam a haját, mert nagyon izzadt, vagy a homokozóban ő is összekente a haját, sőt néha naponta keni bele a kajákat is a hajába...

Samponnal hajat mosni háromnaponta szoktunk neki normál esetben, hacsaknem nagyon összekeni a haját is, akkor többször is megmossuk egy héten.

2011. szept. 7. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Minden nap mert homokos,kajás,teás stb.Rendszerint a hajába ken mindent.
2011. szept. 7. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
14 hos és szuletésétol minden nap samponnal hajat mosunk, sot ha nagyon meleg van akkor még napkozben is le van oblítve, mert nagyon izzad
2011. szept. 7. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. Ezek szerint minden nap legalább öblítsem továbbra is.
2011. szept. 7. 13:29
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Minden nap leöblítem, és heti 2x mosom. Na meg persze igény szerint. Ma már belekente a tejpépet. :)
2011. szept. 7. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Amíg pár hónapos volt minden este mostam a haját , de csak a fürdővízzel. Fél éves volt,tavaly nyáron, akkor vettem neki baba sampont, azzal mostuk heti 1x. Aztán télen is heti 1x mostuk, de most nyáron, már min. heti 2x ill. ha nagyon homokos a feje akkor szükség szerint.
2011. szept. 7. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!