Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól kell mosni a babák...

Mikortól kell mosni a babák fogacskáit? Mikor kell fogkefét venni, már az első fogak után?

Figyelt kérdés
10 hónapos a kislányom nem rég bujt ki a két felső és két alsó fogacska, de nem tudom kell e már mosni neki és ha igen hogyan kezdjek hozzá? Tudom biztos buta kérdés, de első baba és elég tanácstalan vagyok.
2010. jún. 2. 11:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Én akkor kezdtem neki mosni, amikor az első 2 foga kibújt.DM-es fogkefe szetett vettem, amíg a gumisörtéjűt rágta, addig mostam a fogát a rendes fogkefével és Nenedent fogkrémmel. 16 hós és már szépen tátja a száját, ha meglátja a fogkefét:)
2010. jún. 2. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
32%
magától értetődő hogy amint van mit mosni, mosni kell. vagy egy fog nem fog elromolhat?
2010. jún. 2. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az én babám 8 hónapos, két foga van. Mam 6+ fogkefével dörzsölöm meg a fogacskákat, pici vízzel.

Persze, ilyenkor is kell mosni, de az is fontos, h magát a fogmosás tényét szokja. Mi pl. fürdés után szoktuk.

2010. jún. 2. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, kedves 11:41-es, hogy válaszoljak a kérdésedre de igen egy fog is fog és nem szeretném, hogy elrohadjon, éppen ezért is tettem fel a kérdést, hogy mikortól és hogyan, mivel kezdjem, mert gondolom azért az sem mindegy.
2010. jún. 2. 12:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!