Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ez okozhatott valamilyen...

Ez okozhatott valamilyen sérülést a babánál?

Figyelt kérdés

Olyan borzasztóan szerencsétlen voltam,most pedig aggódom, nehogy valami baja legyen a gyerkőcnek.Ma sapkát próbáltam a kislányomra, de olyan balfék voltam,hogy nem vettem észre, hogy a lopásgátló fém gombja (ahogy ráadtam a sapkát) pont a kutacsánál volt, ami még 1x1,5 szóval elég nagy.Nem sírt (de mostanában ha megüti magá sem sír) nem tudom, hogy fájhatott-e neki, elég feszes volt rajta a sapka, nem tudom, hogy megnyomgatta-e.Annyira haragszom magamra!!!Annyi hogy nem a hegyes végű lopásgátló volt benne, hanem csak a kis domború fém volt a sapka belsejében.


Mit gondoltok?



2017. dec. 12. 14:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Olyan aranyos vagy! :) semmi gond nem lesz belőle, nem olyan könnyen lesz gond ilyenekből, csak gondolj bele, hogy a doki is jól megtapogatja amikor vizsgálja. :) Én is ilyen aggódós vagyok, úgyhogy átérzem :) Nyugi!
2017. dec. 12. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Semmi baja nem lesz. :)) De jó lenne több ilyen cuki anyuka!
2017. dec. 12. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a megnyugtató és kedves válaszokat!☺Igen én is mindenen aggódós vagyok.Hátha majd a másodiknál már picit lazább leszek 😅
2017. dec. 12. 14:39
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok! Nekem most 7 hetes a második.. és én sokkal jobban problémázok/aggódok a dolgokon, mint az elsőnél.. :D
2017. dec. 13. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!