Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tetszik az a nev hogy Saskia?

Tetszik az a nev hogy Saskia?

Figyelt kérdés
2017. dec. 12. 21:43
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszik, de ha nektek igen, akkor ne befolyásoljon. :)
2017. dec. 12. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg olyan sáskás,de ha nem itthon fogtok élni,akkor rendben van.

A blaire is csak külföldön jó,szerintem.Itt kb.az jut róla eszembe,hogy :blöööeeee..

2017. dec. 12. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
Értem, hogy nemztközi nevet akartok, de a magyar fülnek ezek szörnyen hangzanak. Ha számít.
2017. dec. 12. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
Ugy hogy tetszik nektek becezve hogy Sassy?
2017. dec. 12. 23:10
 15/25 anonim ***** válasza:
Nekem sehogy sem tetszik... Sok felnőtt, ha pedig először látja leírva, szerintem fonetikusan fogja kimondani, úgy, ahogy le van írva... :( Ezt tapasztalatból mondom. Ha itthon fogtok élni, mindenképpen csapjatok hozzá egy magyar nevet is.
2017. dec. 13. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
Külföldön élek, a kolléganőm és a gyerekem mentora is Saskia. Előbbi kimondottan ellenszenves egomanias nő, utóbbi pont az ellenkezője. A név maga tetszik, de Magyarországon nem adnám még külföldi apuka mellett sem, hiszen a többség azt se tudja, női vágy férfi név.
2017. dec. 13. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
Nem tetszik. Ugye tudod hogy angolul a sassy pimaszt jelent? Biztos nem becézném így.
2017. dec. 13. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
Persze hogy tudom. De kislanykent szerintem aranyos, felnottkent meg majd szerintem talalnak neki becezest ha ez mar nem illik hozza. Egyebkent valoszinuleg par honap mulva miutan a babaval mar megtehetunk ekkora utat New Jerseybe megyunk. Csak addig is szerettem volna kikerni az itt elo emberek velemenyet. Koszonom a valaszokat!
2017. dec. 13. 07:35
 19/25 anonim ***** válasza:
100%

Lényeg,hogy nektek tetsszen a név.

Az Államokban,meg pláne elmegy.:)

2017. dec. 13. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%

Elég furcsán hangzik itthoni viszonylatban, de ha egy amcsi dok.film sorozatban hallanám/látnám ezt a nevet, valószínűleg nem kapnám fel rá a fejem.


Hogy kell ejteni egyébként?

2017. dec. 13. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!