Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Aki babakádban fürdette a...

Aki babakádban fürdette a gyerekét, mikor tért át a nagy kádra? És akinek csak zuhanyzója van, hogy fürdetett, miután már kicsi lett a babakád?

Figyelt kérdés

2017. dec. 13. 20:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

1 éves volt a fiam mikor költöztünk, még 2 hétig kb kiskádba fürdött, utána nagyban. A régi lakásban csak zuhanyzónk volt. A kiskád az a legnagyobb méret és úgyis ült benne, vészesen kicsinek nem is tűnt, de ha lett volna kádunk, szerintem kb 9 hós korától tuti abban fürdetem. Akkor már stabilan ült.

A kicsi 5 hós és simán elfér még a kiskádban. :) szerintem stabil ülésig marad is neki.

2017. dec. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
10 hós korában váltottunk a babakádról zuhanykabinra. Magas zuhanykabinunk van ezt nem sokkal előtte építtettük be. Sajna pici fürdőnk van a lakásban így a kád nem opció, viszont így ő simán tud benne lubickolni.
2017. dec. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Csak zuhanyzónk van, 4,5 éves a nagyobb, 10-ből 9-szer még a kádban fürdik.

Jó nagy amúgy a kád, ül benne

2017. dec. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Mi 1 éves kora körül tértünk àt a nagy kàdra. Most 4.5 éves szeret zuhanyozni is, de egy óràt is eljàtszik a kádban ha úgy van. A nyaralónkban csak zuhanyzó van, nekünk is ilyen magasított van, jól elpancsikol abban is.
2017. dec. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Az a helyzet, hogy a 2,5 éves még mindig a kiskádban fürdik. :) Valamilyen meg nem fogalmazható ok miatt nem szeret a nagykádban fürdeni.
2017. dec. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
8 hónapos korától fürdik a nagy kádban. 1,5 éves.
2017. dec. 13. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Az 5 ös válaszolóval kezet fogok, hiszen az én két és fél évesem is még a kiskádban fürdik :)

A nagykádban valahogy nem érzi biztonságban magát, pedig többször is próbáltuk. Nem a vízzel van baja , hiszen uszodába is járunk, és nagyon szereti. Mondjuk engem nem zavar, a kiskádat könnyebben tisztán tartom, meg nem is fogy annyi víz.

2017. dec. 13. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Hamarosan 3 évesem még a kis kádban fürdik, pedig van nagy kádunk. Kérdezgettük tőle, de nem akar még a nagy kádban fürdeni. Nekünk meg mindegy, melyikben fürdik, amíg neki nem kényelmetlen, egyelőre még elfér benne.
2017. dec. 13. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
10 hónapig fürdött kis kádban, utána a kiskadat beletettem a nagyba, mert a nagyba félt. Párszor így fürdött aztán a nagyba furodtem vele, azóta ott fürdik. Most másfél éves.
2017. dec. 14. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Stabil ülés után, a zuhanytalcat magasra cseréltük, igy a gyerekek tudnak pancsolni.
2017. dec. 14. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!