Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egészen kicsi babaáknál, pár...

Egészen kicsi babaáknál, pár hetesnel ha taknyos lehet használni porszívós orrszívót?

Figyelt kérdés
februárben fog jönni a kicsi ,és most szerzek be neki sok dolgot , vegyek külön egy elektromos orrszívót vagy ha épp taknyos lesz használhatom a proszívósat is neki???
2017. dec. 8. 13:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
95%
Lehet használni a porszívósat és az a legjobb!
2017. dec. 8. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
én is igy gondolom csak kicsit tartok is hogy nem lesz neki erős? hogy téli baba lesz lehet kicsit taknyosodni fog ,szeretnek venni uj porszívót is hogy steril legyen meg már elég régi ami van .
2017. dec. 8. 13:11
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
A porszívósat nyugodtan lehet használni újszülött kortól.Amúgy attól,hogy téli lesz,nem jelenti azt,hogy betegnek kell hamar lennie.Kislányom január közepén született,10 hónapos volt,mikor először szükség volt az orrszívóra.
2017. dec. 8. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen mindegy milyen a porszívó, az eszköznek kell sterilnek lennie, porszívóval csak a bemeneti nyílása érintkezik, az a babával nem lesz kapcsolatban.

Elektromos semmit nem ér, én is azt vettem elsőre de nagyon gyenge, ha náthás csak a porszívós segít. Nem lesz túl erős mert direkt úgy tervezték hogy lebutítja a porszívó szívóerejét optimális szívóerősségre. Ennek ellenére te is tudod majd porszívót persze állítani ha csak vizes takony van elég a minimális fokozat, ha sűrű akkor magasabb.

És kell mellé tengervizes orrspray is ,0 hónapos kortól használhatóak. Befújod, hagyod kicsit hatni és utána szívod ki, utána nasivin baby.

2017. dec. 8. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Az új porszívó sem steril...


Én 1,5 éves korában vettem a fiamnak orrszívót. Addig nem kellett... Bár ő áprilisi születésű.


Szerintem felesleges, nem lakatlan szigeten fogtok élni gondolom, amire szükség lesz még, akkor is meg tudjátok venni.

És abszolut elég az orrszi is.

2017. dec. 8. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Persze, hogy jó az orrszi, pár napos babánál is használtuk (óvatosan), nem kell újat venni, illetve, nem kell bedugni az orrába, amúgy nem is lehet.
2017. dec. 8. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Igen, nekem is újszülött pici babám van, és használjuk, mert a nagyobbaktól sajnos összeszedett valamit. A leghatásosabb, ha sóoldattal használod, mert feloldja a váladékot és nem is engedi a bacikat megtapadni: [link] ez nagyon jó és az ára is a többihez képest.

Az én babám nem is sír, bár utálja, amikor befújok az orrába, de utána nagyon jól veszi a levegőt, és a porszívó hangja sem zavarja. Egyébként megpróbáltam sóoldat nélkül is szívni, alig jött valami, ez tényleg nagyon jól feloldja a letapadt váladékot, 1-1 fújás és tökéletesen tiszta lesz a nózija. Amúgy én rettegtem, hogy késő őszi babám van, minden nap megyek a nagyokért a suliba, óvodába, rengeteg gyerek vesz körül, de szerencsére megúsztuk minden nagyobb gond nélkül, az anyatej megvédi.

2017. dec. 8. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Hjajjj....miért kell sterilnek lennie,gondolkodj már!? Taknyot szívsz bele,tele bacival!!

Gondolom,a fürdővize is forralva lesz.

Nem lesz semmi baja az orrsziporszitól.


Frankó ismeretterjesztő film van arról,ahogy az újszülött babán,ahogy kibújik,milliószámra szaporodik ezerféle baci,gomba meg egyebek. A baba sem steril. Taknyos,pisis,kakis.

Csak annak kell sterilnek lennie,amit megeszik,megiszik,és a szájához közel kerül.

2017. dec. 8. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
jó lehet nem fejeztem jól ki magam .. nem steril de mégis egy ujat szeretnek használni mert ami most van nem tul jó már ,nekem is kellene és most legalabb jó alkalom hogy babaának is jobb.
2017. dec. 8. 14:46
 10/11 anonim ***** válasza:

Nem lesz baja.

Ne csak akkord szivd ki amikor beteg. Neha akkor is szorcsog, ha nem beteg, mert megtapad a tej a garatjan. Ilyenkor is kiszivhatod. Mi rendszeresen hasznaltuk.

2017. dec. 8. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!