Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha bejönnek a nagy melegek,...

Ha bejönnek a nagy melegek, és a babám megizzad az autóban, hogyan vigyem be bevásálóközpontokba, kardigánba?

Figyelt kérdés
Félek, hogy ha vízes mondjuk a háta, megfázik, tüdőgyulladás... Mostanában mindenhol légkondi van, kivéve a mi autónkba:), így max. ablaklehúzás marad.
2010. jún. 2. 19:21
 1/3 A kérdező kommentje:
9 és fél hónapos, ezt elfelejtettem írni.
2010. jún. 2. 19:34
 2/3 anonim ***** válasza:
Egy vékony hosszú ujjú fölsőben szerintem. Van a lányomnak pár ilyen vékony, pamut fölsője. Kardigánnak én a kötöttet mondom, abból van olyan, ami rövid ujjú, de a hátát takarja. a babatáskában mindig van egy pulcsiszerűség is. Kiveszed az autóból, megtörlögeted, mondjuk textilpelóval, kicsit megszáradtok, aztán lehet menni. De én a hűtőpultokat minél inkább kerülném. A lábán is legyen egy kis zokni, vagy valami. Nálunk több vékony sapi is van, tudjuk cserélni, ha vizes lesz az egyik. Az ablakot mi úgy húzzuk le, hogy őt csak a huzat széle érje. Pl. ül az anyósülés mögött, akkor az anyósülés ablaka van nyitva és a vezető oldali ablakok. Ahol ő ül, az nem. Hú, de sokat locsogtam, bocsi.
2010. jún. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Pulcsit adnék, amit egy-két perc után, miután megszokta, hogy picit alacsonyabb a hőmérséklet, leveszek.
2010. jún. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!