Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vajon ha kérem az orvos...

Vajon ha kérem az orvos felírja nekem a mildibé tápszert a beba ha helyett?

Figyelt kérdés
Nincs semmi bajom ezzel a tápszerrel csak az hogy eszméletlenűl drága.1 hét alatt elfogy 1 doboz és még nem is eszik olyan sokat a kisfiam,mert még "csak"a120-akat eszi meg 6 hetesen,és még hol van a 4 hónap amikor már próbálkozhatok a főtt kajával.
2010. jún. 3. 08:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Persze hogy felírja. Ha váltani akarsz, akkor mondd neki, hogy ezt írja, és ennyi.
2010. jún. 3. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha megbeszéled vele, és elmondod neki, hogy miért szeretnéd, biztosan felírja. Csak legyél vele teljesen őszinte, hiszen olyan, mintha a te orvosod lenne. Ha normális, akkor minden zokszó nélkül megteszi, amit kérsz. Legfeljebb felhoz mellette/ellene szóló érvet.
2010. jún. 3. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Beba aktiv 1 (6 hósig) az kiirva dobozonként csak 600ft..muszáj ha-t ennie a babádnak? mert ha nem allergiás,ez jóval olcsobb mint a beba ha..

nekünk is kiirta a doki ezt,mikor mondtam h anyagilag drága a másik

2010. jún. 3. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem allergiás ezért nem is értem hogy miért ezt irta.
2010. jún. 3. 09:04
 5/5 anonim ***** válasza:
Nálunk is alapból a HA-s tápit írta fel a doki. Aztán a borzalmas íze miatt nem akarta elfogadni a kisfiam, kapott egy másikat, és gond nélkül megette, allergiás reakció sehol. Szerintem írass fel nyugodtan simát, ha kipattogna tőle, akkor viszont kénytelen leszel HA-s tápit adni neki... :(
2010. jún. 3. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!