Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6hós kisbabam most kezdene el...

6hós kisbabam most kezdene el tápszert inni, eddig nem volt rá szükség. De most már az orvos nem írja fel. Mivel lehetne már etetni? Alma krumpli répa és bébi kaják bevezetése folyamatban van. De nem nagyon ízlik neki

Figyelt kérdés
2011. febr. 16. 14:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Attol hogy az orvos nem irja fel attol meg kellene a babadnak inni tapszert.
2011. febr. 16. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Mi az,hogy most már nem írja fel az orvos????Az én 9 hósomnak felírja!Nem értem!!1 éves korukig 500 ml tejalapú táplálékra szükségük van ami vagy anyatej vagy tápszer még véletlen sem bolti vagy házi tej!

Ha végkép nem ír fel a dokid akkor vegyél DM-be,Rossmannba saját márkásat!

2011. febr. 16. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
6 hós kor után nekünk se írta már fel! :( Onnantól DM vagy Rossmann!
2011. febr. 16. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekünk felírta (2-eset), sőt még a tejpépet is. Nem értem a dokidat.
2011. febr. 16. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem is pont ma írta fel, pedig 7 hós lesz lassan. A tápszert anyatej hiányában egy éves koráig kapnia kell!
2011. febr. 16. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Fél éves kor után csak a speciális, gyógyászati célra szánt tápszerek támogatottak: HA-s, AR-s, stb.

A sima, anyatej helyettesítő tápszerek fél éves korig támogatottak. Az anyatej kiegészítő tápszerekre nincs támogatás.

2011. febr. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
ez egy nagy lehúzás az egész. mert hát a szülő úgyis megveszi ha szükség van rá , bármennyibe kerül. jó kis bvétel ez az államnak. csak hát nem mindenki áll úgy anyagilag hogy ez ne lenne neki megterhelő, sok helyen , mint nálunk még apuka sincs aki támogatna, és a gyesből és a cspből igen nehéz kijönni így is 2 gyerekkel
2011. febr. 16. 20:56
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekünk is felírja a gyerekorvos a tápszert, pedig 7,5 hónaposan kértem először, mert fogyóban az anyatej. Azt mondták, hogy "hát még kicsi, persze, hogy felírjuk a tápszert!".
2011. dec. 12. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!