Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi lehet a baja? Bárányhimlő...

Mi lehet a baja? Bárányhimlő vagy 3napos láz?

Figyelt kérdés
Babám 11 hónapos három nappal ezelött nagyon magas láza volt,kihívtam az ügyeletet és nem mondtak semmi érdemlegeset,semmi más tünet nincs,aluszékony és nyűgös ...mára mára elmúlt a láz,de pöttyös lett.Ez bárányhimlő vagy micsoda?
2010. jún. 3. 08:59
 1/5 anonim válasza:
Szia! Magas láz utáni kiütések. Az én babám is ilyen volt a múlt hónapba. 2-3 nap és elmúlik.
2010. jún. 3. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És szerinted szükséges bevinni orvoshoz?Mert nem akarom igazából félek ,hogy elkap valamit.
2010. jún. 3. 09:09
 3/5 anonim ***** válasza:

A bárányhimlő kiütései tipikusak. Viszketnek és a közepükön vízzel telt hólyag van. Ha 3 napja lázas volt, az mára elmúlt, most meg pöttyös, nagy valószínűséggel 3 napos lázról van nálatok szó. [link]

[link]

2010. jún. 3. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hívd ki az orvost, ne te menj le. Ügyelettel nekem az a tapasztalatom, hogy ők csak tüzet oltanak, rendes terápiát ritkán javasolnak.
2010. jún. 3. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Na végül bementem és soron kívül fogadtak:)3 napos láza van.Nem komoly szerencsére és a pöttyök is hamarosan elmúlnak......köszönöm a válszokat!
2010. jún. 3. 13:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!