Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 hónapos babának lehet adni...

2 hónapos babának lehet adni csipkebogyó teát? Csak ezt issza meg. Se a csapvizet, se az édesköményt, sem az ánizsteát, se a mecsek babyt nem issza meg.

Figyelt kérdés
2010. jún. 3. 09:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet,sok C vitamin van benne.
2010. jún. 3. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

nekem is ilyen gondom,van az én kisbabám 3 hós lesz, de az enyém még így üresen se issza meg most picwick gyerekteát vettem ami koffeinmentes de abba is muszáj volt tennem cukrot mert nem issza meg máshogy

pedig jó lesz ha megszokja a kisasszony mert mostmár jön a kánikula nem lesz benne cukor ha igazán szomjas biztos megfogja inni a babavizet is..

2010. jún. 3. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Persze, az újszülött osztályon is azt kapnak, legalább is felénk.
2010. jún. 3. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Minek kell egy babának egyáltalán bármilyen teát adni?

Négy gyereket neveltem fel, de soha egy korty teát nem ittak!

2010. jún. 3. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

kedves utolsó az én babámnak például azért mert nincs tejem és tápszeres és szomjas néha mellette ráadásul itt a nyár biztos sok teát fog inni ha szomjas nem úgy vsn mint aki tud szoptatni hogyha szomjas a baba csak kiszopja az elejét amitől oltja a szomját és kész.

attól hogy 4 gyereket felneveltél nem kell okoskodni.

2010. jún. 3. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha tápszeres akkor se teát adnék neki, hanem vizet. A tea felesleges, cukrozott lötty. De ti tudjátok!
2010. jún. 4. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

bírom az ilyen OKOSTOJÁSOKAT KOMOLYAN mondom

ki mondta hogy cukrozottan adjuk neki a teát?????

2010. jún. 5. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!