Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fogzástól hányhat a baba?

Fogzástól hányhat a baba?

Figyelt kérdés

Éjjel kihányta a kicsim a tápszert. Semmi más tünet, csak bágyadt és sokszor felriadt éjjel. Mikor kivettem öklendezett, meg büfögött.

15 hónapos, a hátsó fogai jönnek, egyfolytában a szájában van a keze.

Tegnap este sokat tüsszögött meg egy kicsit folyt az orra de ennyi. Azt hittem taknyos lesz, de már nem folyik a nózi.


2010. jún. 3. 10:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha a szájjában turkál, attól hányhat. De éjjel nem hiszem, hogy turkàlt volna. Sztem gyomra fáj. Vmi nem okés. Ha ujra hány, akkor doki.
2010. jún. 3. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem 16 hós a fiam, és nálunk is keményen jönnek az örlők. Mi is hánytunk pár napja kétszer is. Igazából neki sem volt más tünete, még bágyadt sem volt, csak ugye hányt, meg utána nem akart enni. Elvittem dokihoz, és nem talált nála semmit. Mondta, hogy akár a fogzás is okozhatja. Ez már 3 napja volt, azóta jól van tejesen, csak a fogak kínozzák. Szerintem ha még egyszer hány mindenképp vidd el orvoshoz, de lehet, hogy nálatok is csak a fogak rakocátlankodnak.
2010. jún. 3. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Egy kicsit taknyos is, de nem vészes. Ma délután viszem a dokihoz. Hála Istennek nem hányt többet, remélem nem is fog. Elég étvágytalan csak a tápszert eszi meg jóformán, meg a rudit. Főzelék egy csepp sem kellett, egy fél virsli meg egy kis kenyér vlot az ebéd.
2010. jún. 3. 14:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!