Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kipirosodott babapopsira mit...

Kipirosodott babapopsira mit ajánlotok?

Figyelt kérdés
Eddig Niveas popsikrenmel kenegettem, majd Bapanthennel, AloeFirst spray el is fujogatom de nem segít semmit. Esetleg a kamillateas kendővel attorolnem az segíthet egy? Nem számítanak ki túlságosan a bőrét. Minden tanácsot szívesen fogadok. Kisfiam 1 hónapos.
2017. dec. 23. 13:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Én kendô helyett langyos vízzel (plusz ha kell a fürdetôjével) mosnám le. A krémeket meg neked kell kitapasztalni. Nekünk a Bepanthen bevált, de sokaknak a Sudocrem.
2017. dec. 23. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Elsô vagyok.

Közben megnéztem azt az Aloe sprayt, meg a Nivea popsikrémet. Mindkettôben tartósítószer van, a Niveában parfüm is, szóval én ezeket hanyagolnám a helyedben. Nem is kell ennyire minden arra a bababôrre. Próbáld meg a vizes lemosást, plusz egy minôségi popsikrémet. A Bepanthen az egyetlen, amiben nincs se tartósítószer, se parfüm, se színezék. Ha nem jött be, esetleg sudocrem, gyógyszertári, vag Neogranormon. De ezekben vannak adalékanyagok. Mindenesetre a kevesebb néha több.

2017. dec. 23. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Sudocrem. Ha attól sem múlik akkor mutasd meg orvosnak mert lehet h gomba és nem sima pelenkakiütés. Ha gomba akkor Canestennel kell kenegetni amíg el nem múlik.
2017. dec. 23. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Popsitorlot ne használj, hanem langyos vízbe mártott textil pelenkaval tirold, vagy mosd le a csap alatt.


Kremlből mi csak a sudocremet próbáltuk, az nekünk bevált.

2017. dec. 23. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Sudocream care And protect nálunk is jó volt pelenkakiütésre. De ki kellett iktatni az okozóját, ami nálunk pampers törlőkendő volt.
2017. dec. 23. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én ilyenkor azt szoktam csinálni, hogy nem használok popsitörlőt, hanem langyos vízzel mosom meg, hagyom megszáradni és bepantent vagy neogranormont kenek rá. Nagyon sűrűn cserélek pelenkát és minden pelenkacserénél hagyom legalább egy 10 percet szellőzni és száradni. Nálunk ez 1-2 nap alatt helyre hozza bőrét.
2017. dec. 23. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!