Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3,5 hós kislányom pár napja...

3,5 hós kislányom pár napja nagyon nyűgös, s alig eszik alkalmanként 80 ml-t. (5x eszik egy nap) Félek, hogy le fog fogyni. Igy sem kövér baba. Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
2008. okt. 25. 13:22
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem vidd el orvoshoz mert ez nagyon kevés kajcsi ami eszik lehet hogy beteg, de nem akarlak megijeszteni, de ez tünik a legészerübb megoldásnak.

2008. okt. 25. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hasonló cipőben járok én is a 15hetes kisfiammal.Múlt héten szombaton kezdődött, alkalmanként csak 80 ml-t eszik.Azt hittem, a rota vírus elleni oltástól van, de ez elhúzódik.Próbálom többször etetni, akár óránként, 1és fél óránként.Várok egy picit, és próbálkozom újra mondjuk 20 perc múlva.Vagy trükközök egy picit és adok neki almalevet, utána tápszert, megint almalevet, majd tápszert.Lehet, hogy megunta a tápszert vagy már kevés neki.Drukkolok, majd jelezz, hogy áltok.
2008. okt. 25. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A 2.író vagyok.Az én babám mondjuk nem beteg, állandóan nevetgél, játszik, mosolyog.Ha tényleg levertnek érzed, vidd orvoshoz mindenképp.Bár lehet, hogy csak türelem kell és egy pici idő és újra nekilendül.
2008. okt. 25. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
szia. az én kislányom is vidám. játszik, nevetgél. nem tűnik betegnek szerencsére..
2008. okt. 25. 15:50
 5/5 anonim ***** válasza:
Szájpenésztől is lehet étvágytalanabb,de ha szépen fejlődik,jókedvű,sztem nincs gond, de azért persze a saját megnyugtatásodra kérdezz rá.
2008. okt. 25. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!