Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csípőszűrés Győrben?

Csípőszűrés Győrben?

Figyelt kérdés
Sajnos csak most 3 hónaposan megyünk a csípőszűrésre.Azt mondták nem biztos, hogy el tudják végezni,mert nem fog beleférni a vizsgáló asztalba?Ezt gondolom valami speciális dolog.Későn megyünk nagyon 3 hósan,ha van időpont akkor is várni kell, mi a menete ennek itt Győrben?

2018. jan. 3. 15:26
 1/7 anonim ***** válasza:

Hm?miert csak 3 hosan viszitek?

Hogy erted,hogy sokat kell varni akkor is ha van idopont?

Az otiban a foldszinten sorszam van,erdemes keszenletben allni.egy emelettel feljebb osztjak a sorszamot.

A korhazban az uh ra nem sokat kell varni.egyszerre 3 gyerkoc van benn.

A csiposzuresen amugy csak megtekergeti a dokino a gyerkocot.ha semmi gond nincs nem kell tovabb vinni.

Az uh ra nem emlekszem..pedig 3 gyereket vittem mar.de szerintem azt is siman megcsinaljak.

2018. jan. 3. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem az ultrahangra gondoltak, ott kellett ilyen kis fakkba fektetni a babát. Gondolom azért, hogy ne mozogjon el. Időpontra kell menni, igen. Az időpontot ki kell várni, igen. Nem igazán értem, hogy mi a kérdés.
2018. jan. 3. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat. Kicsit bután tettem fel a kérdést. Az ultrahangos csípővizsgálatra gondoltam.Időpontot kaptam,de egy ismerősöm megijesztett,hogy nekik is volt és mégis másfél órát várt.Az ultrahangosnál nem kell sorszám ugye?

A sima "tekergetős" szűrés megvolt már régen,még a kórházban.Azért viszem most,mert nem tudtam,hogy menni kell ilyenre is,senki nem mondta ezt nekünk és ma mikor a kiskönyvét néztem,akkor láttam meg milliméteres betűkkel beírva az UH időpontot novemberre.

Ez amúgy kötelező vizsgálat?

2018. jan. 3. 19:57
 4/7 anonim ***** válasza:
Mindenki időpontra megy, csak éppen vagy 20 babát hívnak ugyanakkorra (tehát mondjuk mindet délután 2-re). És sajnos emiatt reális a másfél óra.
2018. jan. 4. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Na mindegy,akkor így készülünk. Egyébként ezen az ultrahangos csípővizsgálaton ami a kórház B épületében van,itt nézik ezzel együtt a vesét is ultrahanggal vagy arra külön időpontot kell kérni?
2018. jan. 4. 20:38
 6/7 anonim ***** válasza:
Hat engem mindharomnal ugy engedtek el a korhazbol,hogy mutattak az idopontokat a kiskonyvben,es ha valaki nem tudta pontosan merre van,akkor annak elmagyaraztak.plusz a 6 het alatt minimum 2x talalkoztam a vedonovel,es plusz egyszer az orvossal.ezt nem lehet elfelejteni.....
2018. jan. 6. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Pedig sajnos nekem senki nem mondta a kórházban sem.A védőnő Elnézést kért és sajnálja,mert nem szólt,ugyanígy a doki is.

Én minden időpontot nagyon tartottam eddig is,nagyon odafigyelek mindenre.Van egy kis füzetem,abban írok mindent nehogy elfelejtsem.

Aki pedig most szült rokonom,neki a kiskönyvben sincs beírva,csak a zárójelentésre írták.

Az én tapasztalatom miatt szóltam,hogy figyeljen erre majd 6 hét múlva és mondta,hogy neki sem mondta senki a kórházban.Otthon viszont a gyerekorvos első látogatáskor a héten felhívta rá a figyelmet.Nekem sajnos anno nem.

2018. jan. 6. 16:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!