Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi illik a Vargához?

Mi illik a Vargához?

Figyelt kérdés
A babankat ugy fogjak hivni, hogy Varga ..... Istvan. Igen furi, hogy az elso nevet nem tudjuk mert a masodikat kapja az apja utan. Sokaig a Botondon gondolkoztunk de el vettek a kedvem tole.... jelenleg a Beliánnal tartunk de csak nekem furi egyutt vagy tenyleg az? Varga Belián István. Szoba jott a Benett nev is de kb. Ugyan olyan a hangzasa. Letszives csak normalis emberek irjanak mert megis csak a gyerekemrol van szo.....
2018. jan. 4. 07:14
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Béles 😄
2018. jan. 4. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Béles?
2018. jan. 4. 14:40
 13/17 A kérdező kommentje:
Vili nm all kozel hozzank 😕
2018. jan. 4. 14:40
 14/17 anonim ***** válasza:
Vargabéles :) csak viccből írtam.
2018. jan. 4. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Oke
2018. jan. 4. 18:05
 16/17 anonim ***** válasza:
Az én fiam János István, és meg van vele elégedve. Janónak kell szólítani, mert elsőben volt az osztályában egy rossz kisfiú, őt nevezték Jancsinak. Így az első iskolai naptól fogva ha itthon valaki Jancsit mondott, a gyerekem kijavította, mert "a Jancsi az egy rossz gyerek". (A magyar pedagógia nagyobb dicsőségére.)
2018. jan. 6. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Ez aranyos tortenet 🙂
2018. jan. 8. 10:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!