Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi illik a Vargához?

Mi illik a Vargához?

Figyelt kérdés
A babankat ugy fogjak hivni, hogy Varga ..... Istvan. Igen furi, hogy az elso nevet nem tudjuk mert a masodikat kapja az apja utan. Sokaig a Botondon gondolkoztunk de el vettek a kedvem tole.... jelenleg a Beliánnal tartunk de csak nekem furi egyutt vagy tenyleg az? Varga Belián István. Szoba jott a Benett nev is de kb. Ugyan olyan a hangzasa. Letszives csak normalis emberek irjanak mert megis csak a gyerekemrol van szo.....
2018. jan. 4. 07:14
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Brr..Benettet ne..rettenetes, magyar vezetéknévvel még inkább. Belián se tetszik, Ezekből a Botond a legjobb.

Csak B betűsben gondolkodtok?

2018. jan. 4. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Botondtol mi vette el a kedved? Szép név, a vezetek névvel és az Istvánnal is passzol.


Ha b betűs nekem tetszene a Balázs, Benedek Bendegúz név is.

2018. jan. 4. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Mindenképpen B-vel kezdődjön?

Barka Benjamin István

Varga Berec István

Varga Benedek István

Barnabás, Bence, Balázs...

2018. jan. 4. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem a Belián szép név és hangzásra is passzolna. A Botond is jó, az talán az Istvánhoz jobban passzol.

Mi is Vargák vagyunk :) a gyerekek Márk és Milán

2018. jan. 4. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Nem feltetlen szukseges, hogy B betuvel kezdodjon. Lehet, hogy az is kozre jatszik, hogy nincs meg otletunk, hogy kislanyra voltunk 10-en par eve hangolodva es most megviccelt minket 🙂Bendeguz cuki nev de en a sajatomnak nem tudnam elkepzleni.
2018. jan. 4. 07:54
 6/17 anonim ***** válasza:
Ákos, Andor, Aurél, Balázs, Botond, Bulcsú, Csaba, Csanád, Csongor, Előd, Gábor, Gellért, Gergely, Géza, György, Huba, Imre, János, Jenő, Kornél, Lázár, Lehel, Levente, Lőrinc, Lukács, Marcell, Márton, Máté, Mátyás, Miklós, Nándor, Örs, Regő, Szabolcs, Tibor, Valér, Vilmos, Vince, Zente, Zerind, Zoltán, Zsombor
2018. jan. 4. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Én ismerek egy Varga Botit, szerintem klassz név. Esetleg
2018. jan. 4. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Varga Viktor István?

Milyen nevet szeretnél elsőre? Ma gyakorit vagy mindegy?

2018. jan. 4. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
A Viktor Istvan volt az elso favoritem de ferjemnek nem tetszik. Valmi olyan nevet ami kisbabanak aranyos es ha nagyobb lesz nem fog ciki lenni neki. Egyedi szerintem jobb lenne.
2018. jan. 4. 11:04
 10/17 anonim ***** válasza:
Vilmos István?
2018. jan. 4. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!