Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hónapos kislányom vizeletébe...

6 hónapos kislányom vizeletében magas (75) volt fehérvérsejt szám. Ez mitől lehet?

Figyelt kérdés
Nem volt még csak hőemelkedése sem, mosolygós, teljesen jó kedvű, mozgékony baba. Észre sem venni rajta semmit. Azt olvastam gyulladásra utalhat. Csak hétfőn rendel a gyerekorvos, de addig érdekelne a dolog.
2010. jún. 4. 17:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Hívd fel a gyerekorvost ennél többet mi sem tudunk.
2010. jún. 4. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Miért és ki végezte el a laboratóriumi vizsgálatot? Az tud neked erre a kérdésre választ adni.
2010. jún. 4. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Vérvételre küldött a gyerekorvos teljesen más miatt és mondta, ha már megyünk nézzünk egy vizeletet is és így lett vizeletvizsgálat. Azóta beszéltem a védőnővel azt mondta ráérünk hétfőig, csak gondoltam hátha volt már másnál is ilyen... azért köszi a válaszokat!
2010. jún. 4. 17:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!