Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Másnak is magas a fehérvérsejt...

Másnak is magas a fehérvérsejt, monocita, limfocita az első vérvételnél? A doki azt mondta, hogy rendben van, de én kíváncsi lennék, hogy nektek milyenek lettek az értékek.10 hetes km.

Figyelt kérdés
2009. okt. 22. 08:46
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Aha,nekem is ugyanezek a magasak az elejétől fogva,terhesség alatt ez normális.A hameglobint,meg a hematokritot nézik nagyon,annak nem szabad nagyon alacsonynak lennie!Boldog babavárást!Üdv.:35 hetes km.

2009. okt. 22. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen, ez mindenkinek magas mivel idegen test van a szervezetben. A dokim ezzel magyarázta.
2009. okt. 22. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 hope1215 válasza:
Szia. Nekem a 12. heti vérvételen magas volt a fehérvérsejtem (14170) a normál elvileg 4000-10000 közötti. Nekem nem mondtak semmit a 16. heti ultrahangnál, annyit, hogy minden rendben. 6. héten volt az AFP szűrés, azt mondták majd beírják a 20. heti ultrahangon, de ha baj van, akkor mindenképp értesítenek. Nem értesítettek. Aztán a 19. héten elfolyt a magzatvizem, ez által elvetéltem. meg kellett szülnöm a babámat. Megnézték a vérem és a fehérvérsejtem 23000 volt. Azt mondták nagyon valószínű, hogy a fertőzés miatt ment el a baba. Nem a lakóhelyemen szültem meg, mert elmentem máshova, hogy ott mit mondanak, és ott nézték meg a vérem, és mondták, hogy ez miatt veszítettem el 80%-ban a babám. Nem akarok senkit megrémiszteni, főleg ha a ti orvosotok nem mondott semmit ( az enyém sem), de remélem nektek jobb az orvosotok. Valószínű rátok jobban odafigyelnek. Jó babavárást nektek.
2015. febr. 11. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!