Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Izabella név; becézve: Iz,...

Izabella név; becézve: Iz, Izi. Vélemény? Becézés nem túl idegen hangzású? (Bella becézés nem tetszik. )

Figyelt kérdés
2018. jan. 9. 23:04
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem Izaként, Izuként tetszik.
2018. jan. 10. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Izi tetszik, olyan Grace klinikás :D De tetszik az Iza, Bella is. De szerintem ne adj olyan nevet, aminek valamelyik becézését nems zereted, mert kivedhetetlenül fogják úgy becézni rokonok, baratok, tanárok és akkor majd mergelodni fogsz?
2018. jan. 10. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Az Izabella név gyönyörű!Az ismerőseimet Izának becézik, nekem a Bella sokkal jobban tetszik. Az Izit el tudom képzelni, de az Iz nagyon furcsa a számomra. De az a ti döntésetek, hogy becézitek, viszont, hogy mások, hogy szólítsák sajnos nem döntheted el. Engem Anettnak hívnak, a családom nem becézett, de óvodától egyetemen át munkahelyen volt rengeteg becenevem, amit nem én választottam. (Ani, Ancsi, Anikó, Netti)
2018. jan. 11. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Az Izi nagyon aranyos,én még a Zazit tudnám elképzelni.
2018. jan. 21. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
Szerintem inkább Iza mint Izi
2018. máj. 22. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Nem baj, a férjét majd lehet Izaurának hívni.
2020. dec. 3. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!