Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 hetes kislányom szemöldökén...

8 hetes kislányom szemöldökén koszmó jelent meg. A dr. nő tanácsára olajaoztam, de ettől nagyobb területre terjed tovább. Mit tanácsoltok, mivel kenjem? Bepanten kenőcs használna?

Figyelt kérdés
2008. okt. 26. 11:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Nálunk koszmóra a Babé sampon vállt be, szerintem azzal este fürcsinél óvatosan a szemöldökét is megmoshatod.
2008. okt. 26. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem 6 hetes a kisfiam. Neki is van a szemöldökén vmi száraz terület.A fején viszont nincs. Az koszmó?? Sárgás színe van. Én vizes pelussal szoktam neki áttörölni óvatosan. Lejön, de újra begyűlik. Nekem sem vált be az olaj sem, meg a neogranormon sem.
2008. okt. 26. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Babé leszedi? nem csíp neki? és visszagyűlik utána? utolsó válaszoló voltam..
2008. okt. 26. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
megint utolsó vagyok.. most hallottam új ötletet! fürdés előtt olajos vattával áttörölni, majd fürdés után amikor még vizes is, pelussal áttörölni. olaj fellazítja és könnyebben lejön! ma este kipróbáljuk..
2008. okt. 26. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!