Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek melyik etetőszéket...

Szerintetek melyik etetőszéket válasszam?

Figyelt kérdés

Az a fontos, hogy melyik a stabilabb, melyikben van nagyobb biztonságban a kisfiam. Van valakinek ilyen etetőszéke? Hogy vált be?


[link]


[link]


2010. jún. 5. 09:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Ezeket a fajtákat én is nézegettem, de azért nem tetszett, mert az ülésén van a kiesésgátló, amit nem tudom, hogy le lehet-e szedni. Mi egy hasonlót vettünk, csak fele ennyiért. Baby Design Pepe-t. Eddig bevált.
2010. jún. 5. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

[link]


nekünk ilyen van, nagyon szep es praktikus, ugyan azt tudja amit te kineztel! A kiesesgatlo jó dolog a lába kötött, mert most 15 honapos lanyom neha feszengeti magat kaja kozben hogy ki akar szalni, de jo hogy ott van mert nem csuszik ki, es sajat maga siman bele ül! Szereti kényelmes nagyon huzata leveheto mosógépben mosható es nem az a muanyag beleizzados a huzata ami egy ido tan kireped!

Ezt nagyon tudom ajánlani, es sokkal olcsóbb!

2010. jún. 5. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszi Nektek az ötleteket, azt elfelejtettem írni, hogy persze az enyémnél jobb megoldásokat is örömmel várom :-)

Üdv, és szép napot!

2010. jún. 5. 11:12
 4/7 anonim ***** válasza:

[link]


Nekünk ilyen van és nagyon bevált:))

2010. jún. 5. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez ugyanaz, csak olcsóbb: [link]
2010. jún. 5. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok. A kiesésgátló jó dolog, nekünk is van, de a tálcáján.
2010. jún. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Aranyosak vagytok, még egyszer köszi a jó tippeket :-) Lassan itt az ideje, hogy döntsünk, melyik legyen. A választék elég nagy, és sokkal könnyebb úgy, ha tudom, melyik az, amelyik már bevált. További kellemes hétvégét!
2010. jún. 5. 21:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!