Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha a lányom ínyén már érzem a...

Ha a lányom ínyén már érzem a fogacskát, mert éles meg látom is a csíkot, akkor mennyi idő míg áttöri az ínyét?

Figyelt kérdés
2010. jún. 5. 11:39
 1/5 anonim ***** válasza:

Erre én is kiváncsi vagyok. Szerintem nálunk is valami ilyesmi van, de nem nagyon engedi, hogy tüzetesebben megnézzem. (Ti hogy csináljátok, hogy ilyen jól látjátok a csíkot?)

Én akkor látom, ha pl egy poharat vagy cumisüveg tetőt rágcsál és azon átlátszik, hogy az inyje alatt ott a fehér fog, na meg vizes orrfolyása van és éjjel sokszor sírva ébredt.

7 és fél hónapos

2010. jún. 5. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A kisfiam 9 hós, most jön a 7-8. foga. Nálunk, ha már az ujjammal éreztem a fogat az íny alatt, 2-3 nap alatt áttört, eztán meg sokáig nő, de az állítólag már nem fáj nekik. Tehát nálunk az alsó kettőnél 2-3 nap volt, a felső négynél kb. 1-2 nap (egyszerre jött neki a felső négy). De azt is tudom, hogy nem minden babánál megy egyformán. Remélem segítettem, üdv.
2010. jún. 5. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nekem sem engedi,hogy nézegessem hanem amikor sír,ordít akkor odamegyek vele az ablakhoz,/mert ott jobb a fény/ és amikor kitátja a száját belekukkantok!Másképp sehogy sem tudom neki megnézni,mert összeszorítja a száját.
2010. jún. 5. 12:35
 4/5 anonim ***** válasza:
Én kezet mosok, és az ujjamal nézem meg,vagy meg lehet nézni fémkanállal, ha már koccan,akkor kint vana fog.
2010. jún. 5. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Babám szintén nem engedi, h a szájában nézkélődjek, így lopott pillanatokban lesem meg. Illetve felül könnyebb: lefektetem, és a hasa felől kukucskálok, közben felhúzom pict a szájacskáját. Ha érzed a fogát, a recét, akkor az már kinn van. Babám akkor már nem volt nyűgös, amikor a csíkot megláttam, egy-két napra rá már annyira kinn volt a fogacska, h éreztem a recéjét.
2010. jún. 5. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!