Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha már ilyen jó idök lesznek...

Ha már ilyen jó idök lesznek kilehet vinni a piciket rövidujju bodyba? Mert ma hosszuújjúban voltunk, meg egy vékony naci, de izzadt. Pedig be sem takartam.5 honapos pici

Figyelt kérdés
2010. jún. 5. 20:13
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Én tavaly júliusban szültem és augusztusban már ki mertem vinni rövid ujjúban. Szerintem kiviheted.

2010. jún. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Vidd ki rövidujjú bodyba és vigyél magaddal vékony kardigánt. Ha fázna rá tudod adni.
2010. jún. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
en rövidujjuban hordom es letakarom egy textilpelussal, de azt sem mindig ha arnyekban vagyunk. 11-16ig nem viszem ki. jol be kell kenni naptejjel.szinten 5 hónapos.
2010. jún. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Rövid plusz kardigán :)ennyi elég:) Viszont ne felejtsd el kenni napkrémmel,nehogy leégjen:)
2010. jún. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Vagy a nap miatt vékony, szellős hosszú ujjú body.
2010. jún. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia! Én simán leviszem igaz már 10 hós de tavaly augusztusban született de mikor nagy meleg volt akkor is egy rövid ujjúba vittem le kb 1 hósan.Ő is izzadós.
2010. jún. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Tavaly februárban született a lányom, épp most néztem vissza a régi képeket, bent vékony naciban vékony hosszú újjú bodyban volt zoknival, de mikor sétálni mentünk napkozben kint csak egy napozó vagy pamut Ruha volt rajta zoknival. Sosem fázott meg
2010. jún. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Tavaly márciusban született a babám.Nyáron melegebb napokon pamut rövidujju napozó volt rajta sokszor.De volt hogy trikos bady csak magában.Nyugodtan kiviheted,nekik is ugyan ugy melegük van.
2010. jún. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!