Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány hónapos korától aludta...

Hány hónapos korától aludta át babátok az éjszakát? Az én kisfiam 3 hónapos, de 1,5 hete 6-kor kel először, pedig 21-kor eszik utoljára. Nem korai ez még?

Figyelt kérdés
Anyatejes baba,igény szerint szoptatom születésétől.Az esti szopi után 1 órával még fejek le tejcit,de utána akkor is 10 óra telik el.Tejtermelésemnek nem árt ez?
2010. jún. 5. 21:08
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem, igy fog maximum beallni. örülj neki, hogy ilyen szepen elalszik, azt jelenti, hogy eleget eszik nap közben es este, hogy ataludja az ejszakat. nyugodj meg ha ehes, jelezni fog.
2010. jún. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szia! 5 hetes kora óta de igaz tápszeres volt elejétől kezdve!
2010. jún. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Örülj neki!

Az én fiam is 5 hetesen már átaludta az éjszakát, egészen 5 hónapos koráig.

Most 16 hónapos, s azóta soha nem aludta át többé az éjszakát, mióta jött az első foga.

2010. jún. 5. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Örülj neki, hogy alszik de szerintem lesznek még "álmatlan" éjszakáitok. Az enyém 14 hónapos korától alussza át az éjszakát (előtte min.2x kelt) de előfordul még mindig, hogy felkel heti 1x kb.
2010. jún. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
fél karomat odaadnám ha nekem is így lenne! babóm 7-8 hónapos koráig 2 óránkén(!!!!!) kelt. Most 1 éves lesz és kb 2szer. ha éhes úgyis felkel, okosak ezek a kis emberkék:)
2010. jún. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Az en kisfiam 9 hetes kora ota alussza at az ejszakat, most 4 honapos. Anyatejes+tapszerrel kell neki potolni neha.
2010. jún. 5. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

15hónapos kora óta a kisfiam, a nagy már 3 hetesen végigaludta. A kicsinél belefáradtam már az éjszakázásba, meg ennyi idősen már nem hiszem, hogy éhes lenne éjjel, így apja ment hozzá, s vizet kapott...

3 hónaposan még ne várd, hogy végigaludja az éjjelt, még rengeteget kell neki fejlődni, sok fejlődésbeli változás lesz nála, ami mind kihat az éjszakai alvásra.

A tejtermelés igazodik a baba igényeihez. Ha meg szeretnéd nyugtatni magad, akkor éjjel kelj 1x fejni, ha nagyon feszít a melled, d enélkül is lehet elég a tejed a babának!

2010. jún. 5. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A kislányom 5 hetes, anyatejes, már a 2. héttől átalussza az éjszakát Előbb 6 óra múlva ébresztettem, hogy egyen, aztán 7 óra múlva, a héten hagytam 8 órát aludni. Én is aggódom, hogy ez rendben van-e, de nem bír enni annyira álmos - kb 5 perc múlva úgyis elalszik a cicin.
2010. jún. 5. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az en lanyom 3 honapos kora ota atalussza az ejszakat, este 10-tol reggel 6-fel 7-ig alszik. Most 5 honapos, mar kibujt a 2 also kozepso foga, de meg azokban a napokban ia aludt ejszaka, mikor jott a foga. Lekopogom, hala istennek:-)))
2010. jún. 6. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
4 hetes kora óta végigalussza az éjszakát, anyatejes. Eleinte még muszáj volt felkelni éjjel kifejni a tejet, de aztán beállt a termelés. Este kb fél 10kor szopik, legközelebb reggel fél7-7körül. Nálunk nem ártott a szopcsinak. 5-6x szopik egy nap, plusz 2x eszik kanalasat, most 6 hónspos.
2010. jún. 6. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!