Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Stefánia névről vélemény?

Stefánia névről vélemény?

Figyelt kérdés

2018. jan. 22. 23:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
80%

Hát nem tudom, nekem a Stefánia szelet / Stefánia vagdalt jut róla eszembe.

Nem adnám.

2018. jan. 22. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
91%
Nekem nem tetszik, de a Stefi becézés aranyos.
2018. jan. 23. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
82%
Nekem tetszik, aranyos név.
2018. jan. 23. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
82%
Nekem tetszik. Szerintem szép név.
2018. jan. 23. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
83%
Nem a kedvencem, de másnál nem zavar.
2018. jan. 26. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
68%

Életem egyik nagy szerelmét Stefániának hívták, Stefi becenéven szólítottuk. Fantasztikus nő volt! Talpraesett, határozott, mégis végtelenül kedves volt. (kivéve azokkal, akik ellenségesen bántak vele, azokkal nagyon meggondolt volt, tartózkodó, ám hihetetlenül eltudott bánni velük. Nem gonoszságból, hanem ésszel.)


Amennyiben, azt nézzük, mindenkit befolyásol a saját neve, akkor a Stefánia nagyon jó választás!

Ráadásul, nem találkozni evvel a szép női névvel manapság túl sokszor. Így nem lesz nehéz egyéniségnek maradnia a gyermeknek semmilyen közösségben!


A mi lányaink neve: Alexandra - Szandi, Szandra és Georgina - Gina (Dzsina), Gini (Dzsini)

2018. jan. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
#6 a Georgina nálunk is listás még. De hajlok a Stefánia név felé.
2018. febr. 9. 13:29
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Természetesen, függhet a családnévtől is a jó választás. Fontos, hogy együtt is jól csengő legyen. Pl.: egy kellemes alliteráció is jópofa lehet, ha nem túl direkt.

A nyelvtörőket pedig hagyjuk meg a színészeknek az előadásokra, vagy gyakorlásra. Azok nem névnek valók! :-)

2018. febr. 10. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
Szép név, bár nekem kicsit túl kemény hangzású. Meg a Stefania palota jut róla eszembe, de ez már szakmai ártalom:)
2018. febr. 15. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
33%
Nekem iszonyú régiesnek tűnik, mert az egyetlen Stefánia, akit ismertem, egy napközis tanár volt úgy 35 éve, és ő már akkor is nyugdíjas volt.
2018. febr. 24. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!