Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi lehet 5 hós baba herezacskó...

Mi lehet 5 hós baba herezacskóján nagy piros folt jobb oldalt?

Figyelt kérdés
Mivel kenjem? 5-6 napja van ez. Mindennel kencéztem ami volt itthon. Sudocrém pld. Dokihoz menjünk, most a hosszu hetvege utan?
2008. okt. 26. 19:34
 1/2 anonim ***** válasza:
51%
Szia!nekem 3.5hós és a bal oldalán lett ilyen,nem sebes meg semmi csak piros volt.Azt mondta a dokink,hogy bepanthen,de nem lett jobb.Én bevezettem egy peluscserét hajnalban,mert szerintem a pisi gőze csinálta ezt..és most úgy néz ki rendbe jön.Mert eddig nekem az utóbbi pár hétben végig aludta egy pelusban az éjjelt ,tökre örültem neki,de így mégis tisztába rakom.JAvul!!!!JAh és sudocrémezem én is.
2008. okt. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
54%
Sztem is pelenkakiütése lehet.Szerencsére az én fiamnak még nem volt.Én este jobban bekenem az alvázát az infantumos patikai popsikrémmel és születésétől fogva a nappali pelenkától 1 számmal nagyobbat adok rá éjszakára,így nincs átpisilés és bepálás.
2008. okt. 26. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!