Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitől lehet gennyes gócos,...

Mitől lehet gennyes gócos, piros, sebes, szinte fekélyes egy baba popsi?

Figyelt kérdés
2011. febr. 14. 10:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy most nagyon mellényúlok a válasszal, de nálunk ekcéma okozta ezeket a tüneteket. De gondolom, annyi minden más is lehet, erre leginkább orvos tud válaszolni, de Ő sem látatlanban.
2011. febr. 14. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát én nem tudom, hogy lenne ilyen baja a kisfiúnak. A tesóm kisfiára vigyáztam. Mikor kicsomagoltam, hogy átpelenkázom, majdnem felsikoltottam a látványtól. Az én kisfiamnak sose volt még csak kipirosodva sem a kis popsija.
2011. febr. 14. 10:37
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ne találgassunk, hanem vidd orvoshoz!
2011. febr. 14. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok! Én is orvost javasolok, ha már a tesód nem vitte. Nekem az első két gyereknél nem volt semmi baj, a harmadiknál jöttek elő ezek a tünetek. Elég sokáig tartott, amíg rájöttek, mi a baj, addig egy rémálom volt. Tesóddal beszéltél már?
2011. febr. 14. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nálunk most volt pelus és kenőcs váltás, ha a hét végéig nem javul, akkor a dokinéni csodakrémje jön.


Az ok:hiába pucoltam óránként a popiját a lányomnak befülledt a pelusba, a nedves popsitörlő és mellé a zsíros vastag popsikrém nem tett jót neki.

2011. febr. 14. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Volt itt egy anyuka, akinek a babáját műteni is kellett végbélközeli tályog miatt. Nekik azt mondta az orvos, hogy a popsitörlőtől van.


Azonnal orvos!!!

2011. febr. 14. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nálunk is most ez van. első nap egy kis kiütés, harmadik napra alig van bőr már lent :'( bőrgyógyász irritációt mondott, és popsitörlőket emlegetett.. nála mit mondtak?
2011. febr. 24. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!