Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a különbség a drága és az...

Mi a különbség a drága és az olcsó 50 faktoros babáknak való naptej között?

Figyelt kérdés
Minek kell benne lenni amitől már jó és esetleg a másikban az nincs? Ti mi alapján döntitek el melyik legyen? 8 hetes a babám és szeretnék neki valamilyet venni.
2010. jún. 5. 21:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Tavaly Rossmanosat használtunk,de minden ruhája sárga lett tőle.Nagynehezen rájöttem mitől van.Egyébként a célnak maximálisan megfelet.Most is azt használnám ha nem lenne ez a probléma.De most Vichy-t vettem.Hiszem,hogy az olcsobb is ugyan ugy véd.
2010. jún. 5. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

en az usa-ban elek itt azt mondjak 6 honapos kor alatt nem ajanlatos semmilyen napozoszert a babara kenni . En 1 eves korukig nem kentem oket semmilyen napozo szerrel hanem probaltam a tuzo napot elkerulni ,kalapot adtam rajuk,es olyan ruhat ami takar.

En tavaly nyaron allergias lettem a napozoszerekre ami azt jelenti hogy ahol bekentem magam telelettem kiutessel es irtozatosan viszketett.Most sikerult talalnom olyan napozo szert amire nem vagyok allergias.Lavera a neve es nemet ugy hogy lehet hogy otthon is forgalmazzak.Azt olvastam hogy a zinc oxide es a titanium dioxide az a ket hato anyag ami a legkevesbe okoz allergias reakciot.

Mert ezek a bor felszinen maradnak es nem szivodnak fel hanem ugy hatnak hogy vissza verik a nap fenyt. Itt van egy web-site ahol pontozzak a kozmetikai szereket aszerint hogy mennyi karos anyag van benne .[skindeep.com]A vichy annak ellenere hogy draga az osszetetel alapjan nem tartozik a biztonsagosabbak koze.Probalj meg olyan uzletben erdeklodni ahol bio termekeket forgalmaznak.Itt sajnos ezek a termekek duplajaba kerulnek de muszaj meg vennem.Szerintem egyenlore semmit ne kenj a babadra mert az o bore meg nagyon erzekeny.

2010. jún. 6. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia!TAvaly dm-est vettem ,akkor fél éves babámnak,és teljesen megfelelt.Hiába viszed árnyékba,nagy melegben ott is kell.IDén is azt veszek
2010. jún. 6. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!