Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor érdemes először 3D-s...

Mikor érdemes először 3D-s UH-ra menni? Vagy a 4D-s jobb, Mi a különbség? És hol vannak olyan helyek, ahol jó is, de nem túl drága?

Figyelt kérdés
2010. máj. 26. 10:32
 1/7 anonim ***** válasza:
A 3D és a 4D között a különbség az idő. 3D-n is ugyanazt a képet látod, a 4D-nek az a lényege, hogy azonnal látod a történéseket is:) 24-30. hét között érdemes elmenni, akkor látod rendesen a babát, előtte még pici, utána már nagyobb, nem biztos, hogy befér a képbe. Van sok hely, ahol jó az ára, de nagyban függ attól is, hogy hol laksz:)
2010. máj. 26. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

3 D: az álló kép, a 4D a mozgó kép, vagyis amikor mozog a kép.

Miért nem írod le, hogy hol laksz? Így hogyan ajánljunk helyet? Ha Sopronban laksz, és Nyíregyházán mondunk helyet, elmész?

Mi 24 hetesen voltunk, nagyon szupi volt.

2010. máj. 26. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Bocsánat, Budapesten lakom.
2010. máj. 26. 11:05
 4/7 anonim ***** válasza:

:)

Pesten nagyon sok helyen van jó áron, mi a kleopátra házban voltunk, nagyon meg voltunk vele elégedve. Úgy találtam, hogy a google-ba beírtam "4D ultrahang", és a találatok között összehasonlítottam az árakat:) Egy éve a kleopátra házas volt a legjobb áron.

2010. máj. 26. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen.
2010. máj. 26. 11:24
 6/7 anonim ***** válasza:

A pólus centerben csinálnak 4D-s vizsgálatot:

[link]


De elvileg csinálnak a keletiben is.

Kb.12-13 ezer ft

2010. máj. 26. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia

A 3d az a fekete-fehéres, a 4d az a barnás, sztem a nekünk kismamáknak a 4d jobb, mert többet mutat a babából, jobban látni.

Én Pesten a 4d genesisbe voltam, 18 hetesen, és nagyon nagy élmény volt elöször látni a babámat.És NAGYON ALAPOSAK!! sajnos nekem beteg volt a babám és nem lehetett megtartani, de OTT és ŐK vették észre!! Most megint babás vagyok, és megyek hozzájuk már a 12.heti szűrésre is.

Egyébként sztem majdnem mindenhol ugyanolyan árak vannak, 10-12 ezer között, de nagon megéri.

2010. máj. 27. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!