Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek miért van ez?...

Szerintetek miért van ez? Fogzás, front vagy kezdődő betegség?

Figyelt kérdés

5 hónapos a kisfiam. Nagyon nyugodt természet. Imádja ha más is foglalkozik vele, legyen az akár egy másodszor látott rokon stb.


Már tegnap is nyűgösebb volt, csak a papa és én(apa csak hétvégente van itthon). Másnál csak 5perc vagy annyi se.Nálunk is csak ideig óráig.

Nem nyálzik, viszont folyamatosan rág mindent. Eddig eljátszott a játékaival most csak rágja. A szemfogai környéke van kipuposodva. És ott hátul rág mindig.


Frontra eddig nem volt ennyire érzékeny. Bár ez az idő itt nálunk nem normális. (Zala)


Vannak beteg unokatesók akik héti 1-2szer jönnek 30percre kb . Megfogdossák a játékait de azt igyekszem mindig egyből fertőtleníteni. De ha náthás és csak bejönnek, tök véletlen meg a 2 éves sem nyúl semmihez akkor is marad baci . Mert hát tüsszentés orrfújás azért van.

Szerintetek?



2018. jan. 24. 21:19
 1/4 A kérdező kommentje:
Az lemaradt hogy az alvása és a fentléte napközben nagyon más lett. Eddig 30 perceket aludt 4szer. Vagy 3szor 30at meg egy másfél órát ebéd után. Attól függ hogy mikor kel reggel.
2018. jan. 24. 21:23
 2/4 anonim ***** válasza:

Bármi ezek közül, vagy akár több is egyszerre.

A babák még nem tudják szofisztikáltan kommunikálni az érzéseiket. Ráadásul az idegrendszere is rohamtempóban fejlődik, kisebb átmeneti "zavar" teljesen normális.


Lesz még ilyen bőven, utólag se fogtok rájönni a pontos okra. Az is lehet, hogy egyszerűen rossz napja van, vagy olyan banális ok, hogy látott valamit, ami megijesztette és nyomasztja.


Nekem egyik első emlékem, hogy a fűben turkálok, abból meg hirtelen kinéz egy földgiliszta. Rohadtul megijedtem tőle, pedig ezen kívül nincs más emlékem, hogy valaha féltem volna tőlük. Ott és akkor rossz pillanatban bukkant fel, ennyi.

2018. jan. 24. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia. Mi is Zalában élünk. 6 hónapos kislányom sem önmaga a napokban. Már kikészít. :) Nálunk folyik a nyála is, plusz kicsit náthás is, meg durván beindult a mozgasfejlődés is. Ja, és hozzá is táplálunk. Úgyhogy van ezer ok, amiért ilyen lehet. Magam se tudom, melyik lehet a legrosszabb. :)
2018. jan. 26. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia :) 3 honapos a kisfiam. Tegnap meg tegnapelott azt hittem megorulok. Erre ma, mint egy angyal, a napirend is helyreallt :)
2018. jan. 26. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!