Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A 3 hónapos lányom állandóan...

A 3 hónapos lányom állandóan fel van pörögve, mennyire normális ez?

Figyelt kérdés
Jár keze-lába, feje jobbra-balra. Hátul a haja teljesen kikopott, próbálok a feje alá minél puhább dolgokat tenni, mert piros a fejbőre. Este elalváskor is nyugtalan, szaporán veszi a levegőt, karmolja a fejét, arcát, nagyon nyugtalan. Éjjel is gyakran csinálja ezt, mint mikor egy felnőttnek rémálmai vannak. Nagyon hasfájós volt, akkor azt hittük amiatt van, lehet még mindig fáj neki, csak már nem sír úgy?
2018. jan. 25. 10:09
 1/6 anonim ***** válasza:
65%

Nem te pörgeted túl? Sok programmal, sok gyerekdallal, vendégekkel, esetleg beülsz vele valahova? Illetve túl sok kóla v kávé, kakaós süti, stb az anyatejen át is pörgetheti a babát.


Az én kislányom 2x csinálta ezt, egyszer, amikor egész nap össze-vissza rohangáltunk vele, épp csak szoptatni ugrottunk haza 2 és fél óránként... illetve valamelyik nap nagyon hányingerem volt, csak kólát tudtam lenyelni, na attól is idegbajos lett szegénykém... 😊

2018. jan. 25. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
68%
A fiam akkor volt felpörögve, amikor fekete teát vagy kávét ittam. Kapálózott össze vissza, szinte belefáradt. Szóval lemondtam ezekrôl, abba is hagyta. Nem ettél túl cukros dolgokat, vagy ittál koffeintartalmú italokat?
2018. jan. 25. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
26%
Mondd el a gyerekorvosnak.
2018. jan. 25. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Napi egy kávét iszok reggel, de volt, hogy azt sem ittam és akkor is ugyanez volt, se koffeines tea, se cola, ezekre odafigyelek, mióta megszületett. Csokit nem eszek egy grammot sem, szóval nem tudom. Azt hittük idővel jobb lesz, de nem. Egész nap ketten vagyunk itthon, hétvégén megyünk el vásárolni, amúgy csak sétálni megyünk, nem éri túl sok inger. Maximum még lehet túl sokat foglalkozom vele, egész nap beszélek neki, énekelek, lehet hozzá szokott, mert igazán van el egyedül, igényli a társaságot. Lehet ez a baj?
2018. jan. 25. 10:56
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is beszélj az orvossal.
2018. jan. 25. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Próbáld meg hason altatni, nem fog kapálózni annyit és nem is kopik ki a haja, ja és nem fekszi el a fejét!
2018. jan. 29. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!