Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Valamivel így elöbbre vagyok?...

Valamivel így elöbbre vagyok? Kislányom csak a gyümilevet és a teát hajlandó meginni. Szeretném, ha néha vizte is inna.

Figyelt kérdés
Elöbbre vagyok,ha fele hígitásban csinálom a teáját?Mert a sima vizet nem issza meg,inkább nem iszik.
2010. jún. 6. 19:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Nyugi mi se isszuk meg a vizet de minden mást igen higítva.Szerintem ez nem baj mert legalább iszik valamit ebben a melegben,lehetőleg ne cukrosat adjál neki.Kényszeríteni úgysem lehet.
2010. jún. 6. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Próbáld meg fokozatosan higítani a teát, vagy a gyümölcslevet egyre több vízzel. Ez sokaknak bejött.
2010. jún. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hígitsd addig amíg szinte víz nem lesz. azért nem iszik vizet mert soha nem adtál neki. melegbe ne kisérletezz hogy csak vizet adsz neki, de mikor nincs meleg akkor lehet, pl aznap adj neki levest, gyümölcsöt, olyat amibel sok a folyadék, mert akkor tuti nem fog kiszáradni, és egyszer megissza a vizet.

A baj hogy 2 választásod van vagy cukrosat adsz vagy édesítöszereset, és mindegyik rossz.

Mert gondolom a nem édeset sem issza meg.

2010. jún. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Érdeklődnék ,hogy hány hónapos a babád?

Nekem a kisfiam 9-10 hónapos koráig egyáltalán nem itta meg a vizet,és teából is csak egyfajtát ivott abból is nagyon keveset.

Én azt hittem sosem fogja meginni a vizet,és egyik napról a másikra elkezdte inni szépen.Most volt 12 hónapos és csak a tápszert és a vizet issza meg semmi más folyadékot nem iszik meg,se tea,se gyümölcslé semmi.

Szerintem idővel úgyis megfogja inni a vizet a kislányod is.

2010. jún. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

19:39-nek.

De igen adtam neki vizet,5 hónapos koráig csak azt ivott. Kórházba kerültem,nem tudtam mozogni,stb,ekkor szokott rá a gyümilékre.Amit nem bántam meg,csak szeretném,ha a vizte is meginná.

Most 10 hónapos,és megfogadom azt a tanácsot,hogy próbáljam fokozatosan kevesebb teát tenni a vízbe,vagy jobban higítani a gyümilét. Talán sikerül.

Köszönöm a válaszokat.

2010. jún. 6. 21:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!